PT-TRAC - nowa opona rolnicza firmy Petlas

PT-TRAC - nowa opona rolnicza firmy Petlas

Podczas targów rolniczych SIMA 2019 w Paryżu, Petlas zaprezentuje nową oponę rolniczą PT-TRAC.

Producent opon z Turcji  Petlas wprowadza na rynek nową oponę PT-TRAC. Opona ma zapewniać zalety technologii CupWheel. Opracowując nową oponę, firma przyczynia się do zwiększenia efektowności producentów poprzez zmniejszenie zużycia paliwa i ochronę gleby.

Nowy produkt umożliwia realizację wcześniej wymienionych celów, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu opony, która idealnie sprawdza się na gruncie, nie uszkadzając korzeni ukrytych pod powierzchnią.

Jak informuje, dyrektor ds. Sprzedaży i marketingu w Petlas: "Opony firmy Petlas to kolejny dowód na poświęcenie i wysiłek, jaki firma wkłada w produkcję swoich produktów, aby w pełni zaspokoić potrzeby klientów".

Nowa opona rolnicza Petlas PT-TRACŁącząc nową technologię i przewagę unikalnego wzoru opony Petlas TA110, nowy model przenosi pełną moc pojazdu na ziemię, zmniejszając poślizg i zwiększając siłę oporu. Prowadzi to do znacznej poprawy wydajności pod względem zużycia paliwa.

Płynniejsza jazda, jaką oferuje PT-TRAC, nie tylko zwiększa komfort, ale także zapewnia spójność trakcji, która jest kluczowa podczas precyzji operacji wiosłowania i natryskiwania. Opona wykazuje doskonałe właściwości wytrzymałościowe, łącząc niezwykłą konstrukcję ścianki bocznej i specjalną mieszankę bieżnika zaprojektowaną z myślą o odporności na eksploatację.

Podsumowując nowa opona rolnicza Petlas będzie zapewniała:

  • Dużą trwałość,
  • Płynną jazdę,
  • Mniejszy poślizg,
  • Większą siłę oporu,
  • Lepszy rozkład ciśnienia,

Szykuje się nowa bardzo dobra opona firmy Petlas. Będzie to kolejna solidna pozycja obok takich modeli jak TA110 (opona rolnicza radialna) , TA60 (opona rolnicza diagonalna).

zostaw komentarz