Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Do Ładowarek

Wśród opon wielkogabarytowych OTR można wyróżnić opony do ładowarek. Ich konstrukcja jest na tyle specyficzna, że wymaga skategoryzowania zupełnie osobno tego rodzaju ogumienia, z uwagi na specjalna kategorię zadań, którymi ten sprzęt się zajmuje. Stąd też tak istotne jest, by dobierać ogumienie dobrze pasujące do charakteru tych zadań.

Ładowarki muszą mieć bowiem odpowiednią przyczepność, która umożliwi im wykonywanie swoich prac. Ciężary przenoszone przez ten sprzęt są często ogromne, zatem opony wielkogabarytowe OTR, przeznaczone do ładowarek, powinny wytrzymywać również odpowiedni nacisk. Skąd jednak mieć pewność, że faktycznie uda nam się dobrać najlepsze ogumienie?

Przede wszystkim warto kierować się specyfikacją techniczną, dostępną na karcie każdego modelu. W formie tabelarycznej ujęto najważniejsze aspekty, które uwzględnia się przy zakupie. Wystarczy skorzystać z tego zestawienia, by mieć pogląd na jakość i przeznaczenie zamawianych opon. W przypadku pytań można się również skontaktować z naszym działem obsługi klienta, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

8.25-15 Advance LB-033 TT

960,00 zł

  Wysyłka: Natychmiast - zamówienia złożone do godz. 10

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość

20.5-25 Armour NE3 TL

3 387,00 zł

  Wysyłka: 24h - zamówienia złożone do godz. 14

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość