Opony Rolnicze - Napędowe

Subcategories

Opony stosowane przy ciągnikach napędowych znacznie różnią się od tych, używanych w pojazdach innego typu. Dzieje się tak dlatego, że mają odmienne przeznaczenie. Modele wykorzystywane w samochodach osobowych oraz ciężarowych służą do poruszania się po drogach, podczas gdy opony rolnicze muszą sprawdzać się głównie w terenie, bardzo często podczas prac polowych. Z tego względu produkty używane w ciągnikach rolniczych muszą być wytrzymalsze. Ponadto prędkość ciągników napędowych w trakcie pracy jest stosunkowo niska, a teren, po którym się poruszają, bywa miękki i nierówny.

W asortymencie naszego sklepu posiadamy zarówno modele radialne, jak i diagonalne. Radialne składają się z wielu warstw, co czyni je znacznie trwalszymi oraz mniej podatnymi na zużycie. Ponadto zapewniają większą przyczepność oraz mniejsze opory toczenia, co przekłada się na zmniejszenie zużycia paliwa.

Z drugiej strony, diagonalne zapewniają większą odporność na przebicie oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Korzystając z naszej oferty można nabyć modele różnego typu, dostępne w wielu rozmiarach i pochodzące od wielu znanych producentów. Na pewno znajdziesz u nas opony rolnicze do swojego ciągnika!

Jest 1394 produktów.

Pokazano 1-64 z 1394 pozycji