Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Leśne Alliance

Posiadająca swoje korzenie w Izraelu firma Alliance wykorzystała boom gospodarczy po utworzeniu tego Państwa po wojnie. Tym samym w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność na całym świecie, z uwagi na niezawodność swoich opon leśnych oraz ich wysoką klasę wytworzenia.

Sama firma posiada w swojej ofercie bardzo szeroki przegląd różnego rodzaju modeli opon. Można je swobodnie wykorzystywać jako opony rolniczo-leśne. Prawie 70 lat doświadczenia w produkcji opon procentuje, gdyż opony leśne firmy Alliance od samego początku są eksportowane na cały świat, podczas Zimnej Wojny docierając nawet do Bloku Wschodniego, poprzez Kubę.

Oferta firmy Alliance jest zatem bardzo rozbudowana i zawiera w sobie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach. Z naszych doświadczeń możemy stwierdzić, iż są to wyroby naprawdę wysokiej jakości i szerokiego zastosowania, nawet jeśli decydujemy się na zakup klasy Medium. Dlatego też, jeśli szukasz dobrych opon, to zainteresowanie się tą marką może być bardzo słusznym wyborem.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY