Opony Pełne Do Wózków Widłowych .pl

Opony Pełne Do Wózków Widłowych

Czasami prace wózkiem widłowym są wykonywane na bardzo nieprzyjaznym podłożu. Jeśli posiadasz opony pneumatyczne i z uwagi na spore nierówności musisz ciągle dbać o ich właściwą obsługę, to być może pora zamontować do swojego wózka widłowego opony superelastyczne.

Charakteryzują się one tym, że są całkowicie wypełnione super elastycznym materiałem. Można powiedzieć, że są wylane z gumy. Dzięki temu możemy jeździć wózkiem widłowym nawet po nierównej powierzchni, często narażającej na przebicia opon. W przypadku rozwiązań superelastycznych, żadne przebicie Ci nie grozi. Ponadto są to przede wszystkim opony bezobsługowe - nie trzeba dbać o ich pompowanie oraz właściwy poziom powietrza.

Jednakże nie nadają się one na każde warunki, dlatego zawsze warto przeanalizować we własnym zakresie, czy w naszym przypadku się sprawdzą. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to możesz się skontaktować z naszym działem obsługi klienta. Nasi fachowcy z pewnością pozwolą dobrać właściwe rozwiązanie, pod kątem Twoich potrzeb.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY