Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Pełne Do Wózków Widłowych

Czasami prace wózkiem widłowym są wykonywane na bardzo nieprzyjaznym podłożu. Jeśli posiadasz opony pneumatyczne i z uwagi na spore nierówności musisz ciągle dbać o ich właściwą obsługę, to być może pora zamontować do swojego wózka widłowego opony superelastyczne.

Charakteryzują się one tym, że są całkowicie wypełnione super elastycznym materiałem. Można powiedzieć, że są wylane z gumy. Dzięki temu możemy jeździć wózkiem widłowym nawet po nierównej powierzchni, często narażającej na przebicia opon. W przypadku rozwiązań superelastycznych, żadne przebicie Ci nie grozi. Ponadto są to przede wszystkim opony bezobsługowe - nie trzeba dbać o ich pompowanie oraz właściwy poziom powietrza.

Jednakże nie nadają się one na każde warunki, dlatego zawsze warto przeanalizować we własnym zakresie, czy w naszym przypadku się sprawdzą. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to możesz się skontaktować z naszym działem obsługi klienta. Nasi fachowcy z pewnością pozwolą dobrać właściwe rozwiązanie, pod kątem Twoich potrzeb.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY