Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Międzyrzędowe

Wykorzystywanie ciągników międzyrzędowych to bardzo dobry pomysł zwłaszcza podczas upraw o szczególnej delikatności. Kiedy nie możemy sobie pozwolić na zbyt duży, miejscowy nacisk na glebę z uwagi na specyfikę danej uprawy, wykorzystujemy ciągnik tego typu. Dlatego opony rolnicze, międzyrzędowe cieszą się sporą popularnością w odpowiednich kręgach.

Dobór odpowiednich opon międzyrzędowych może się wydawać na początku dość trudnym zadaniem. Opony tego typu bowiem są specjalnie przeznaczone do użytku w ciągnikach międzyrzędowych. Nie są to zatem typowe opony rolnicze i nie wystarczy dobrać opon cieńszych od standardowych, by móc swobodnie korzystać z zalet pracy międzyrzędowej.

Dlatego warto dokładnie przyjrzeć się naszej ofercie, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktować się z nami. Posiadamy wielu wysokiej klasy specjalistów od ogumienia, którzy są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz doradzą wybór najlepszego ogumienia. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY