Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Do Koparko Ładowarki

Koparko-ładowarki to sprzęt przemysłowo-budowlany o bardzo szerokim zastosowaniu. Z uwagi na konstrukcję, może pełnić jedną z dwóch funkcji, co czyni ten pojazd niezwykle popularnym i często wykorzystywanym. Dlatego też zapotrzebowanie na ogumienie w tym przypadku jest całkiem spore.

Same koparko-ładowarki wymagają specyficznych opon przemysłowo-budowlanych. Z uwagi na podwójną funkcję, ich konstrukcja zakłada równomierną przyczepność, niezależnie od wykorzystywanego narzędzia. Oznacza to, że należy uzyskać ją konstrukcyjnie. Część producentów stosuje koła różnej wielkości, a część takiej samej. Najważniejsze są jednak opony, które są tak skonstruowane, by zmaksymalizować bezpieczeństwo użytkowania pojazdu.

Niezależnie jednakże od samej konstrukcji Twojej koparko-ładowarki - z pewnością odpowiednie opony mamy na stanie. Dlatego zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Z pewnością znajdziesz w niej dokładnie to, co jest Ci niezbędne do pracy. Przejrzysty opis towaru zdecydowanie uprości dokonanie stosownego wyboru.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

12-16.5 Marcher HAL5 TL

1 030,00 zł

  Wysyłka: 24h - zamówienia złożone do godz. 14

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość