Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Przemysłowe

Wyposażając swoje pojazdy we właściwie dobrane opony przemysłowe, znacznie zwiększysz efektywność swojej pracy, co jest w przemyśle bardzo ważne. Nasze ogumienie charakteryzuje się wysoką odpornością na przebicia, dobrą trakcją, a także uniwersalnością, dzięki której radzi sobie w różnych warunkach. Wśród naszych produktów znajdziesz modele spełniające te warunki. Jeśli nie jesteś pewny, jakie ogumienie dobrać do Twojej maszyny, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy udzielą porad, które pomogą w wyborze najlepszego modelu. Odpowiednio dobrane opony przemysłowe pomogą uniknąć przestojów, co przyczyni się do oszczędności czasu, który przekłada się na pieniądze.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów doskonale sprawdzających się np. w koparko-ładowarkach, ładowarkach teleskopowych, kompaktowych, walcach, równiarkach, czy wózkach widłowych. Można znaleźć u nas zarówno ogumienie radialne, jak i diagonalne pochodzące od znanych oraz cenionych producentów. Naszym atutem jest ogromny wybór rozmiarów oraz przystępne ceny towaru.

Każdy z produktów spełnia wygórowane wymogi Unii Europejskiej i posiada niezbędne certyfikaty ISO. Jeśli szukasz opon przemysłowych, czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

4.1-6 Sunf R-015 4PR TL

59,00 zł

  Wysyłka: 24h - zamówienia złożone do godz. 14

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość