Opony Przemysłowe

Wyposażając swoje pojazdy we właściwie dobrane opony przemysłowe, znacznie zwiększysz efektywność swojej pracy, co jest w przemyśle bardzo ważne. Nasze ogumienie charakteryzuje się wysoką odpornością na przebicia, dobrą trakcją, a także uniwersalnością, dzięki której radzi sobie w różnych warunkach. Wśród naszych produktów znajdziesz modele spełniające te warunki. Jeśli nie jesteś pewny, jakie ogumienie dobrać do Twojej maszyny, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy udzielą porad, które pomogą w wyborze najlepszego modelu. Odpowiednio dobrane opony przemysłowe pomogą uniknąć przestojów, co przyczyni się do oszczędności czasu, który przekłada się na pieniądze.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów doskonale sprawdzających się np. w koparko-ładowarkach, ładowarkach teleskopowych, kompaktowych, walcach, równiarkach, czy wózkach widłowych. Można znaleźć u nas zarówno ogumienie radialne, jak i diagonalne pochodzące od znanych oraz cenionych producentów. Naszym atutem jest ogromny wybór rozmiarów oraz przystępne ceny towaru.

Każdy z produktów spełnia wygórowane wymogi Unii Europejskiej i posiada niezbędne certyfikaty ISO. Jeśli szukasz opon przemysłowych, czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą.

Nie ulega wątpliwości, że zakup przemysłowych to inwestycja. Ich odpowiedni dobór przekłada się na poprawne funkcjonowanie pojazdów i maszyn w przedsiębiorstwie. Pozwalają w pełni wykorzystać ich efektywność, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.

O czym należy pamiętać podczas wybierania opon przemysłowych?

Kluczową kwestią, która powinna przyświecać kupującemu, jest przeznaczenie kupowanego ogumienia. Należy dokładnie wiedzieć, na jakich oponach najlepiej będzie pracował dany pojazd. W naszej ofercie znajdziesz egzemplarze przeznaczone między innymi do koparek, ładowarek oraz spycharek. Nasze opony przemysłowe nadają się do pracy w najcięższych warunkach na budowie dróg czy mostów, na wysypiskach, a także kopalniach. Dobierając odpowiedni model do swojej maszyny, należy pamiętać, by jej bieżnik w pełni odpowiadał wymaganiom, z jakimi będzie musiało się zmierzyć ogumienie. Powyższe czynniki przekładają się wówczas na możliwość wykonywania swoich obowiązków w pełni efektywnie bez obawy o unieruchomienie pojazdu w błocie. Nierzadko ogromne rowy porównywane z niewielkimi bagnami to dla zwykłego ogumienia teren nie do sforsowania. Odpowiednio dobrana do maszyny opona przemysłowa bez najmniejszego problemu radzi sobie z nawet najbardziej grząskim terenem.


W trosce o pracowników i pojazd.

Przy każdej oponie przemysłowej w naszym zestawieniu umieściliśmy dokładną specyfikacją każdej z nich. Pozwala to dobrać odpowiedni egzemplarz do swojej maszyny, dzięki czemu nie tylko można uzyskać w pełni funkcjonalny sprzęt. Prawidłowe ogumienie to także gwarancja długiej żywotności pojazdu, gdyż poprzez sprawne działanie nie zużywają się tak szybko jego pozostałe podzespoły. Co więcej, opony przemysłowe zwiększają także bezpieczeństwo pracowników. Grząski teren, w którym przyjdzie pracować na przykład koparce, może powodować niestabilność oraz chwiejność maszyny. Odpowiednie ogumienie nie tylko pozwala wykonywać obowiązki w pełni efektywnie, ale także zapobiega powstawaniu niebezpiecznym sytuacjom. Specjalne wyprofilowanie, rozmiar oraz bieżnik pozwala stabilnie prowadzić operatorowi pojazd, dzięki czemu może on skupić się na pracy, dzięki czemu sytuacje stresogenne zostają sprowadzone do absolutnego minimum.


Jaką nośność mają opony przemysłowe?

Naszą ofertę tworzy asortyment, który zróżnicowaliśmy pod względem przeznaczenia, a tym samym nośności. Wśród umieszczonych propozycji znajdziesz ogumienie przystosowane do niewielkich wózków i transporterów, których udźwig wynosi zaledwie kilkaset kilogramów. Doskonale sprawdzają się do użytkowania ich na niewielkich placach lub w halach i magazynach mniejszych gabarytach. Tego typu egzemplarze mogą mieć indeks nośności niegający 950 kg. Niemniej jednak dzięki szeroko rozbudowanej ofercie naszego sklepu sprawia, że znajdziesz u nas także opony przemysłowe, których udźwig sięga 3000 kg, 1500 kg, a nawet 11500 kg, Dzięki temu możesz dobrać odpowiednie ogumienie przystosowane do spychaczy lub ładowarek o największych rozmiarach. Bez problemu nie tylko zapewnią pełną stabilizację pojazdu, ale także sprawią, że wykonywanie najcięższych zadań będzie zdecydowanie ułatwione. Odśnieżanie ciężkim sprzętem, czy też przewożenie ogromnych ładunków z naszym ogumieniem stanie się szybsze i bezpieczniejsze.


Opony przemysłowe a technika jazdy

Warto pamiętać, że odpowiednie ogumienie do koparek, ładowarek czy spychaczy ułatwia operatorowi ich prowadzenie. Odpowiedni rozmiar czy kształt bieżnika ułatwia sterowanie pojazdem, co bez wątpienia jest zawsze doceniane przez nawet najbardziej doświadczonych kierowców. Pozwalają wykonywać często skomplikowane manewry, a w razie potrzeby osiągnąć maksymalną prędkość. Jest to dodatkowy aspekt, który należy wziąć pod uwagę, dobierając ogumienie do swojej maszyny.


Dlaczego zakup opon przemysłowych to inwestycja?

Odpowiedź na to pytanie jest zawarta w powyższych akapitach. Przede wszystkim prawidłowo dobrane ogumienie sprawia, że wolniej się ono zużywa. W przypadku zakupu opon przemysłowych, które nie byłyby w pełni kompatybilne z posiadanym pojazdem, mógłbyś zostać narażony na dodatkowe koszty. W niedługim czasie po nabyciu takiego kompletu musiałbyś szukać następnego egzemplarza. Niedopasowane ogumienie zdecydowanie szybciej się zużywa, przez co pojazd traci na stabilności oraz funkcjonalności, a co za tym idzie – spada także bezpieczeństwo wszystkich pracowników wkoło. Co więcej, dobre ogumienie przekłada się także na zmniejszenie negatywnych skutków eksploatacji maszyny. Prawidłowe rozmiary sprawiają, że pojazd zużywa mniej paliwa, co realnie przyczynia się do stworzenia źródła oszczędności w budżecie Twojej firmy. Z kolei sama ładowarka czy spychacz, dzięki prawidłowej dawce paliwa dostarczanej do silnika nie nadwyręża pozostałych podzespołów w jednostce napędowej.


Dlaczego warto nabyć opony przemysłowe przez Internet?

Decydując się na zakup online ogumienia do swoich maszyn z naszego sklepu, zyskujesz możliwość dobrania idealnie dopasowanych opon do wybranego pojazdu. Szeroki wybór oraz dokładnie przedstawiona specyfikacja pozwala znaleźć dokładnie taki egzemplarz, jakiego potrzebujesz. Niezależnie od tego, w jakiej branży działa Twoje przedsiębiorstwo – u nas znajdziesz dokładnie taki model ogumienia, jaki wymagany jest do Twoich pojazdów.

Zakup ogumienia przez Internet to także asortyment wielu producentów zebrany w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie w zakupach, czy dopiero szukasz odpowiedniej marki dla siebie – u nas znajdziesz opony pochodzące z całego świata, w tym także od międzynarodowych liderów. Co więcej, u nas masz zapewnione doradztwo specjalistów w dziedzinie ogumienia, dlatego, jeśli tylko masz jakiekolwiek pytania – napisz lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, by wspólnie dobrać dla Ciebie w pełni kompatybilne opony przemysłowe. Niezależnie od tego, do jakiego typu sprzętu potrzebujesz opon, zweryfikujemy Twoje potrzeby oraz znajdziemy najlepsze rozwiązanie do każdego wózka widłowego, koparki, ładowarki czy spychacza.