Opony do kosiarek i traktorków - sklep AlleOpony24.plśś

Opony do kosiarek

Sprzęt rolniczy to dziś bardzo szerokie pojęcie. Oprócz bowiem standardowych ciągników, kombajnów czy przyczep, wśród opon rolniczych można również wyróżnić opony do maszyn, kosiarek i innych sprzętów. Tutaj mamy już większą swobodę wyboru oraz więcej możliwości.

Maszyny, kosiarki i inne bowiem najczęściej mają odpowiednie wymaganie co do rodzaju opony, jej wielkości i jakości, jednakże nie narzucają żadnych innych cech. Dzięki temu ten rodzaj opon rolniczych dopuszcza swego rodzaju swobodę wyboru.

W tej kategorii znaleźć można wielu producentów i praktycznie każdy z nich ma do zaoferowania coś ciekawego. Na tym rynku można wyróżnić markę Deli, Agromaster, Trelleborg, Trayal, Kabat, Trottar, Mitas, Vredestein, Galaxy, SWT czy Kenda. Wybór jest więc ogromny i praktycznie w każdej kategorii jakościowej można znaleźć jakieś ciekawe rozwiązanie. Warto zatem dokładnie przemyśleć, czy bardziej opłaca się skierować w stronę klasy Ekonomicznej, czy lepiej zainwestować w Premium. Będzie to zależało w głównej mierze od przeznaczenia sprzętu.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

3.50-8 Mitas B-15 4PR TT

90,00 zł

  Wysyłka: 24h - zamówienia złożone do godz. 14:00.

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość

140-6 Duro HF-213 6PR TT

104,00 zł

  Wysyłka: 24h - zamówienia złożone do godz. 14:00.

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość