Opony do kosiarek i traktorków - sklep AlleOpony24.plśś
Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony do kosiarek

Sprzęt rolniczy to dziś bardzo szerokie pojęcie. Oprócz bowiem standardowych ciągników, kombajnów czy przyczep, wśród opon rolniczych można również wyróżnić opony do maszyn, kosiarek i innych sprzętów. Tutaj mamy już większą swobodę wyboru oraz więcej możliwości.

Maszyny, kosiarki i inne bowiem najczęściej mają odpowiednie wymaganie co do rodzaju opony, jej wielkości i jakości, jednakże nie narzucają żadnych innych cech. Dzięki temu ten rodzaj opon rolniczych dopuszcza swego rodzaju swobodę wyboru.

W tej kategorii znaleźć można wielu producentów i praktycznie każdy z nich ma do zaoferowania coś ciekawego. Na tym rynku można wyróżnić markę Deli, Agromaster, Trelleborg, Trayal, Kabat, Trottar, Mitas, Vredestein, Galaxy, SWT czy Kenda. Wybór jest więc ogromny i praktycznie w każdej kategorii jakościowej można znaleźć jakieś ciekawe rozwiązanie. Warto zatem dokładnie przemyśleć, czy bardziej opłaca się skierować w stronę klasy Ekonomicznej, czy lepiej zainwestować w Premium. Będzie to zależało w głównej mierze od przeznaczenia sprzętu.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

3.50-8 Mitas B-15 4PR TT

89,00 zł

  Wysyłka: 24h - zamówienia złożone do godz. 14:00.

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość

140-6 Duro HF-213 6PR TT

97,00 zł

  Wysyłka: 24h - zamówienia złożone do godz. 14:00.

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość