Opony do kosiarek

Sprzęt rolniczy to dziś bardzo szerokie pojęcie. Oprócz bowiem standardowych ciągników, kombajnów czy przyczep, wśród opon rolniczych można również wyróżnić opony do maszyn, kosiarek i innych sprzętów. Tutaj mamy już większą swobodę wyboru oraz więcej możliwości.

Maszyny, kosiarki i inne bowiem najczęściej mają odpowiednie wymaganie co do rodzaju opony, jej wielkości i jakości, jednakże nie narzucają żadnych innych cech. Dzięki temu ten rodzaj opon rolniczych dopuszcza swego rodzaju swobodę wyboru.

W tej kategorii znaleźć można wielu producentów i praktycznie każdy z nich ma do zaoferowania coś ciekawego. Na tym rynku można wyróżnić markę Deli, Agromaster, Trelleborg, Trayal, Kabat, Trottar, Mitas, Vredestein, Galaxy, SWT czy Kenda. Wybór jest więc ogromny i praktycznie w każdej kategorii jakościowej można znaleźć jakieś ciekawe rozwiązanie. Warto zatem dokładnie przemyśleć, czy bardziej opłaca się skierować w stronę klasy Ekonomicznej, czy lepiej zainwestować w Premium. Będzie to zależało w głównej mierze od przeznaczenia sprzętu.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Utrzymanie ogrodu lub terenu wokół firmy w należytym porządku wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności, ale także użytecznego sprzętu. Imponujących wielkości obszary, na których pielęgnowany jest trawnik, wymagają od właściciela odpowiedniego podlewania, drenażu i przycinania. Do tej ostatniej czynności nieocenione stają się niewielkie ciągniki przystosowane do wygodnego i szybkiego koszenia trawy. My z kolei oferujemy kompatybilne z wieloma urządzeniami tego typu opony do kosiarek i wielu innych maszyn.

Na co zwracać uwagę podczas doboru ogumienia do kosiarki?

Szukając odpowiedniego egzemplarza do posiadanej w domu lub firmie maszyny, przede wszystkim należy ustalić potrzebny rozmiar. Szerokość opony, jej profil oraz średnica felgi to kluczowe parametry stanowiące punkt wyjścia dla prowadzonych poszukiwań. W naszej ofercie umieściliśmy ogumienie, które jest kompatybilne z wieloma urządzeniami znajdującymi zastosowanie w przydomowym ogrodzie, gospodarstwie lub firmie.

Co więcej, nasze propozycje w dużej mierze tworzą opony diagonalne. Oznacza to, że zostały stworzone z kilku nałożonych na siebie warstw nici, przy czym każda kolejna nawierzchnia była nakładana na poprzednią pod odpowiednim kątem. W ten sposób, mimo niewielkich rozmiarów, prezentowane egzemplarze charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Skutecznie opierają się wszelkim próbom przebicia lub przetarcia. W przypadku zamontowania opony diagonalnej w swojej kosiarce zyskuje się pewność, że podczas pielęgnacji trawnika nie uszkodzisz ogumienia, najeżdżając na krawężnik czy kamień. Dodatkowo skutecznie opierają się ewentualnym negatywnym skutkom wynikających ze zderzenia z wystającymi ostrymi korzeniami.


Wpływ naszego ogumienia na obsługę urządzeń.

Zamontowanie oferowanego przez nas ogumienia w urządzeniach w swoim gospodarstwie lub firmie sprawia, że Twoje pojazdy zyskają na zwrotności. Twarde i wytrzymałe mieszanki pozwalają osiągnąć kosiarką lub traktorkiem wymaganą prędkość, jednocześnie zapewniając doskonałe trzymanie się podłoża. Dzięki temu przemierzanie nawet relatywnie dużych jak na ten sprzęt odległości staje się dużo prostsze i szybsze.

Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz opony zróżnicowane pod względem indeksu nośności. Wśród naszych propozycji umieściliśmy egzemplarze przystosowane do pracy pod ciężarem ponad trzystu kilogramów, ale także znajdujące zastosowanie przy większym sprzęcie sięgającym niemal 4 tony. Dodatkowo oferowane przez nas produkty dostępne są w wersji ekonomicznej lub wchodzące w skład klasy premium.


Jaki typ opon do kosiarek wybrać – letnie czy zimowe?

Mając na uwadze to, że traktorki i inne maszyny znajdujące się w garażach naszych klientów to często pojazdy wielozadaniowe, oferujemy ogumienie wielosezonowe. Przekłada się to na możliwość zamontowania prezentowanych egzemplarzy do swojego sprzętu, by latem odgrywał rolę kosiarki do trawy. Natomiast dzięki odpowiednio zbilansowanej mieszance gum, ta letnia kosiarka zimą może doskonale wywiązywać się z swoich zadań jako niewielki spychacz lub odśnieżarka. Specjalnie wyprofilowany bieżnik oraz nadanie elastyczności naszym oponom sprawiają, że nasze propozycje pozwalają wykorzystywać swoje urządzenia przez cały rok.


Nie czekaj i sprawdź

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, wśród których znajdziesz nie tylko opony do kosiarek, ale także do wielu innych specjalistycznych maszyn w domu, gospodarstwie czy firmie. Ich wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia pozwala w pełni cieszyć się ich funkcjonalnością. Z kolei uniwersalność uzyskana przez wielosezonowy charakter przekłada się na możliwość modyfikowania swojej letniej kosiarki w zimowy pług do śniegu.

W przypadku, gdy szukasz odpowiedniego ogumienia do posiadanego przez siebie sprzętu wykorzystywanego do pielęgnacji ogrodu – sprawdź nasze propozycje. Natomiast jeśli tylko masz jakiekolwiek pytania dotyczące kompatybilności wybranej opony z Twoją kosiarką, koparką czy innym sprzętem rolniczym, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.