Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Oś pojazdu
Sezon
Indeks prędkości
Indeks nośności
Konstrukcja
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Efektywność paliwowa
Hamowanie na mokrym
Wartość głośności
Filtruj

Opony Autobusowe

Obecnie coraz więcej ludzi podróżuje autobusami i komunikacją miejską, staje się to bowiem codzienną i bardzo rozsądną alternatywą dla pokonywanie korków własnym samochodem osobowym. Bez wątpienia przewozy autokarowe cieszą się od wielu lat ugruntowaną pozycją wydajnego pod względem kosztowym i elastycznego środka transportu na drogach lokalnych i międzynarodowych.

Opony, które znajdują zastosowanie w szerokiej branży przewozów pasażerskich, muszą spełniać surowe, odgórnie ustalone wymagania oraz muszą być odpowiednio zoptymalizowane pod odpowiednim kątem, by móc spełniać wymagania klientów działających w branży transportu osobowego.

W naszym sklepie znajdziesz opony wykonane z najwyższej jakości surowców, które są w stanie zapewnić należyte bezpieczeństwo zarówno kierowcy pojazdu, jak i pasażerom. W sklepie internetowym alleopony24.pl dostaniesz opony wyłącznie od najlepszych producentów w branży oponiarskiej takich jak: Continental, Michelin, Goodyear oraz Bridgestone. Życzymy szerokiej drogi!

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY