Opony do Bobcat (skid steer) - sklep AlleOpony24.pl

Opony Bobcat

SKID-STEER (Bobcat) to stosunkowo drobny i kompaktowy sprzęt, który może pełnić wiele różnych funkcji, w zależności od ostatecznej konstrukcji. Przekrój zadań jest całkiem spory, tak samo jak obszar, w którym dany sprzęt jest użytkowany. Co oczywiście wymusza pewne działania konstrukcyjne.

Właściwe ogumienie jest w tym przypadku równie istotne, jak sama konstrukcja. Opony przemysłowo-budowlane, przeznaczone do użytku w pojazdach typu SKID-STEER (Bobcat), mają bowiem znacznie bardziej rozbudowaną funkcjonalność, niż ma to miejsce w innych sprzętach. Tego typu pojazdy bowiem z uwagi na mniejszą konstrukcję, mają również mniejszą przyczepność do podłoża. Oznacza to, że dużą rolę odgrywają tutaj odpowiednie opony przemysłowo-budowlane, które zapewniają właściwą przyczepność.

Dysponujemy szerokim wachlarzem tego typu produktów w naszej ofercie. Wystarczy wybrać właściwe rozwiązanie pod kątem swoich indywidualnych potrzeb i nabyć je w naszym sklepie. Gdyby był jakikolwiek problem z wyborem, to nasi specjaliści chętnie doradzą.

Oferty w PROMOCJI


POZOSTAŁE OFERTY10-16.5 BKT HD 10PR TL

612,00 zł

  Wysyłka: 24h - zamówienia złożone do godz. 14:00.

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość