Opony do ładowarek teleskopowych - sklep AlleOpony24.pl

Opony Do Ładowarek Teleskopowych

Konstrukcja ładowarek teleskopowych z jednej strony umożliwia znacznie większe manewry, w stosunku do innych pojazdów budowlanych. Można bowiem skorzystać z wysięgnika teleskopowego i ładunek umieścić na sporej wysokości.

Równocześnie taka konstrukcja sprawia, że nacisk na koła jest bardzo nierównomierny, gdyż zależy od ciężaru towaru oraz poziomu jego oddalenia od pojazdu na wysięgniku. Dlatego też właściwa konstrukcja jest konieczna do zachowania odpowiedniej równowagi oraz prawidłowego wykonywania zadań tym sprzętem. A niezbędnym elementem tej konstrukcji są właściwe opony przemysłowo-budowlane, które zagwarantują wystarczającą przyczepność oraz właściwe działanie sprzętu.

W naszej ofercie można znaleźć opony przeznaczone do różnego typu i rodzaju ładowarek teleskopowych. Ponadto posiadamy w ofercie opony przemysłowo-budowlane różnych typów jakościowych, dzięki czemu można je dobrać pod kątem konkretnych zadań, jakie będą wykonywane tym sprzętem. Duży wybór to również spora jego wolność, co pozwoli na mocne sprofilowanie sprzętu.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY10-16.5 BKT HD 10PR TL

622,00 zł

  Wysyłka: 24h - zamówienia złożone do godz. 14:00.

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość