Pomoc

Jaki jest koszt wysyłki ?

Wszystko zależy od tego, ile przesyłka waży. Koszt dostawy jest zależny od wagi paczki lub rozmiaru palety. Cennik przedstawia się następująco:

Rodzaj przesyłki
Waga paczki / rozmiar palety
Koszt (brutto)
Paczka
do 35 kg
25 zł
od 35 kg do 45 kg
35 zł
od 46 kg do 55 kg
50 zł
powyżej 55 kg
100 zł
Paleta
60 cm x 80 cm
100 zł
120 cm x 80 cm
150 zł
120 cm x 100 cm i większe
200 zł

 

Ceny dotyczą wysyłki przepłacone (przelewem, przelewy24) oraz za pobraniem (gotówką u kuriera).

Szczegóły wysyłki są dostępne TUTAJ

Czy jest możliwy odbiór osobisty?

Wszystko zależy od rodzaju zamówienia. Niektóre produkty są wysyłane z magazynu centralnego pod konkretny adres. Takich produktów nie można u nas odebrać. Inne opony powinny być dostępne na naszym magazynie i raczej nie powinno być problemu z odbiorem osobistym.

Jeżeli chcesz odebrać osobiście zamówienie, to prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia w celu ustalenia takiej możliwości.

Co oznacza oznaczenie DOT 20XX (4 cyfry)?

Jest to oznaczenie mówiące, w którym roku została wyprodukowana opona.

Jak można złożyć zamówienie?

Zamówienie można składać przy pomocy naszego sklepu internetowego 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Ponadto w godzinach pracy firmy można złożyć zamówienie telefonicznie.

W jakich godzinach pracujemy?

Nasz sklep internetowy powinien być dostępny cały czas. Biuro pracuje od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00 oraz w soboty od 8.00 do 14.00.

Ile czasu jest realizowane zamówienie?

Zamówienie od momentu potwierdzenia jest realizowane zazwyczaj od 1 do 2 dni roboczych. Do tego dochodzi czas dostawy zależny od kuriera. Również najczęściej 1-2 dni robocze.

Jak mogę zapłacić za zakupy?

Można dokonać przedpłaty przelewem lub przy wykorzystaniu szybkich płatności (np. przelewy24). Można również zapłacić gotówką u kuriera.

Czy można zwrócić towar?

Konsument może zwrócić zamówienie do 14 dni od daty dostarczenia. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz formularz odstąpienia od umowy.