Opony ciężarowe - pełna oferta - sklep i hurtownia AlleOpony24.pl

Opony Ciężarowe

Opony stosowane w samochodach ciężarowych muszą być, przede wszystkim, trwałe. Właśnie takie ogumienie chcemy Państwu zaoferować. W asortymencie posiadamy produkty zarówno na oś napędową, jak i prowadzącą, czy naczepową. Każdy z dostępnych rodzajów ogumienia jest dostępny w przystępnej cenie.

Wśród opon stosowanych w pojazdach ciężarowych wyróżniamy modele regionalne oraz dalekobieżne. Jest to jeden z podstawowych parametrów, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru produktu. Trzeba też zastanowić się, czy będą one używane głównie na szosie, czy w trudnym terenie. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto spytać naszych pracowników o radę. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać ogumienie odpowiadające Twoim potrzebom.

W naszym asortymencie można znaleźć opony ciężarowe w pełnej gamie rozmiarów, pochodzące od różnych producentów, dzięki temu każdy będzie w stanie dobrać model pasujący do swojego pojazdu. Wśród naszych produktów znajdują się modele klasy premium marki Michelin, Continental, Bridgestone, Dunlop, Goodyear, ze średniej półki od producentów jak Fulda, Firesone, Kleber, Hankok, Uniroyal, a także ekonomiczne np. Barum lub Sava. Jeśli szukasz ogumienia odpowiedniego dla Twojego pojazdu, czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY