Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Do Koparek Kołowych

Konstrukcyjnie koparki kołowe są w pełni przystosowane do podnoszenia odpowiednich ciężarów i prac na nierównej powierzchni. Oznacza to, że w dużej mierze kluczową rolę odgrywają odpowiednie opony przemysłowo-budowlane, z których dana koparka kołowa korzysta.

Rozstaw kół w tego rodzaju sprzęcie jest dość szeroki, by zmaksymalizować przyczepność. Innym działaniem jest zaimplementowanie podwójnych kół, opartych na podwójnym komplecie opon (przynajmniej od frontu). Same opony w tym pojedzie, z kategorii przemysłowo-budowlanych, konstrukcyjnie uwzględniają te wymagania i pozwalają na osiągnięcie całkiem sporej przyczepności i stabilności. Powinny jednak zawsze być dobrane w sposób odpowiedni, w zależności od wykonywanych przez daną koparkę kołową prac.

Zapraszamy do przeglądu naszej oferty, w której znajduje się bardzo wiele modeli różnego rodzaju opon, dostosowanych do praktycznie każdego sprzętu. Dlatego też warto przyjrzeć się jej i w oparciu o specyfikację dobrać odpowiednie ogumienie. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY