Opony Pneumatyczne .pl
Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Pneumatyczne

Wózki widłowe są stworzone do przenoszenia sporych ciężarów wraz z przesunięciem środka ciężkości, gdyż do podnoszenia służą jedynie widły. Dlatego konieczne jest dobre dopasowanie ogumienia, które pozwolą zmaksymalizować przyczepność tego rodzaju pojazdów do powierzchni, by nie obawiać się jakichkolwiek zagrożeń.

Opony pneumatyczne do wózków widłowych charakteryzują się tym, że ich działanie opiera się o wprowadzenie dętki do samej opony i nałożenie jej na koło. W niektórych przypadkach możliwy jest montaż bez dętki, ale zawsze jest taka opona pneumatyczna wypełniona powietrzem. Dzięki temu, wózek ma lepszą stabilność oraz dobrą trakcję. Ich konstrukcja również jest prosta. Jeśli zatem potrzebujesz stabilności, to jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, to warto skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i doradzi w kwestii doboru odpowiedniego rozwiązania. Specjaliści pracujący w dziale znają się na rzeczy i są do Twojej dyspozycji.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

5.00-8 BKT PL801 8PR TT

192,00 zł

  Wysyłka: 24h - zamówienia złożone do godz. 14:00.

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość