Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Do Ładowarek Kompaktowych

Ładowarki kompaktowe mają prostszą konstrukcję od wielu sprzętów budowlanych, co jednak nie zmienia faktu, iż stosowne obciążenie tego typu sprzętu jest bardzo duże, dlatego też powinniśmy zadbać o właściwa przyczepność oraz wytrzymałość na nacisk.

Do tego celu służa specyficzne opony przemysłowo-budowlane przeznaczone do ładowarek kompaktowych. Najczęściej tego typu sprzęt jest o tyle wygodny w procesie dostarczania ogumienia, gdyż najczęściej wszystkie jego koła są jednakowej wielkości. Niemniej wybór opon jest naprawdę szeroki i należy się zastanowić nad tym, jak w sposób odpowiedni dobrać je pod kątem naszych wymagań. Możemy bowiem kupić opony przemysłowo-budowlane do ładowarki kompaktowej wyższej i niższej klasy. Ładowarka bowiem może służyc zarówno w rolnictwie, na magazynie jak i na budowie. Warto to uwzględnić przy wyborze ogumienia.

A jeśli masz z tym jakikolwiek problem, to najlepiej skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Pracujący tam fachowcy z pewnością znajdą odpowiedź na zadane im pytania.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY