Opony do walca drogowego - AlleOpony24

Opony Do Walca Drogowego

Subcategories

Opony przemysłowo-budowlane do walców mają nieco odmienna konstrukcję od innych tego rodzaju rozwiązań, dostępnych na rynku. Uwzględniają bowiem to, że walec napędzany jest za pomocą jednej osi z dwoma kołami i napęd ten musi zadziałać wystarczająco, by napędzić cały sprzęt oraz umożliwić właściwą prac, która często odbywa się na specyficznym terenie.

Dlatego też tak ważny jest właściwy dobór opon do wykorzystania w tego rodzaju sprzęcie. Spełniają one bardzo ważną rolę, można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że kluczową, dla właściwego napędzania całej konstrukcji. Muszą więc one mieć odpowiednią przyczepność oraz wytrzymywać stosowny nacisk na samą oś. Warto poświęcić procesowi doboru właściwych opon przemysłowo-budowlanych odpowiednią chwilę, by mieć pewność, że spełnią one nasze oczekiwania.

Nasi doradcy chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. Musi on uwzględniać wiele zmiennych, dlatego warto dokonać go przy wsparciu fachowej pomocy naszego działu obsługi klienta, który uwzględni wszystkie Twoje wymagania.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji