Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Do Bizona

Kombajny to specyficzne maszyny, wymagające opon rolniczych o specjalnej konstrukcji. Choć warunki pracy w wielu przypadkach nie są przesadnie obciążające dla tego sprzętu, to jednak nacisk z uwagi na ciężar kombajnu jest dość spory, tak samo, jak trasa, którą będziemy podążać. Dlatego zdecydowanie nie należy w tym zakresie oszczędzać na oponach.

W swojej ofercie posiadamy spory wybór opon do kombajnów — zarówno dętkowych jak i bezdętkowych. Jest to o tyle istotne, że możemy sami zdecydować, w jakich warunkach nasz sprzęt będzie pracować i jakiego rodzaju ogumienia potrzebuje. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż dysponujemy wieloma markami, praktycznie w każdej klasie jakościowej. Możesz zdecydować sam, czy stawiasz na klasę Premium, Medium czy Ekonomiczną. Wszystkie zalety i cechy danego typu ujęte zostały w tabeli na podstronie konkretnego modelu. Dzięki temu wybór jest dość przejrzysty.

Jeśli będziesz mieć jakikolwiek problem, to wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta, a odpowiedni specjalista zawsze doradzi z wyborem właściwego rozwiązania dla Ciebie.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY