Opony Leśne Nokian .pl

Opony Leśne Nokian

Firma Nokian to producent opon pochodzący z dalekiej północy. Swoją siedzibę ma ona w Finlandii i funkcjonuje w tym kraju jako wytwórca ogumienia już od 1898 roku. Posiada zatem bardzo duże doświadczenie w zakresie produkcji opon leśnych, ale nie tylko.

Już w 1934 roku z fabryki firmy Nokian wyjeżdża pierwsza opona zimowa do samochodów ciężarowych. Ogromne doświadczenie oraz przede wszystkim codzienne funkcjonowanie w trudnych warunkach, wynikających ze specyficznego klimatu sprawiają, że firma Nokian potrafi wyprodukować opony leśne nadające się idealnie do pracy w warunkach, w których wiele innych rozwiązań nie zdałoby egzaminu. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż firma na rynku funkcjonuje od przeszło 120 lat, zatem pewne procedury ma opanowane na bardzo wysokim poziomie. Tym samym kupując tego typu opony, przede wszystkim inwestujemy w jakość.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór opon firmy Nokian. W zdecydowanej większości są to opony klasy Premium, czyli najwyższej jakości, więc zdecydowanie warto się nimi zainteresować.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY