Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Budowlane

Zakres prac wykonywanych przez maszyny budowlane jest naprawdę bardzo szeroki i wymaga zastosowania w nich opon o różnej charakterystyce. Między innymi o doskonałej odporności na uszkodzenia powstałe podczas pracy, bardzo dobrej trakcji, czy wzorowej stabilności bocznej.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór opon przemysłowo-budowlanych, które można założyć na koła maszyn, takich jak ładowarki, koparki i wiele innych. Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży oponiarskiej. Pomożemy dopasować je do Twojej maszyny w taki sposób, by koszty eksploatacji i wyśmienita jakość zaskoczyły Cię pozytywnie.

Oferujemy opony przeznaczone do różnych sprzętów, takich jak koparko-ładowarki, walce, równiarki, ładowarki teleskopowe, koparki kołowe oraz małe, zwrotne koparki kołowe tzw. Skid Steer. Przed zakupem warto sprecyzować warunki, w jakich opony będą wykorzystywane oraz jaka powinna być ich konstrukcja, czy bieżnik. Ważne, by były dostosowane do powierzchni, po jakiej będzie poruszał się pojazd. Inny będzie sprawdzał się po równej powierzchni magazynowej, inny w nierównym terenie. W razie wątpliwości nasi pracownicy zawsze chętnie służą poradami i fachową wiedzą.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY