Opony do dźwigu - sklep AlleOpony24.pl

Opony Do Dźwigu

Dźwigi wymagają odpowiedniego ogumienia w formie opon wielkogabarytowych OTR dla właściwej pracy. Sprzęt ten przeznaczony jest do bardzo wymagających zadań, zatem dobór właściwego ogumienia to priorytet.

Dźwig konstrukcyjnie dostosowany jest do podnoszenia sporych ciężarów. W wielu przypadkach ma co prawda zamontowane odpowiednie stabilizatory, jednakże i tak główny ciężar opiera się na samych kołach. Pamiętać należy, że sam udźwig dźwigu sięga nawet 200 ton. Do tego należy doliczyć masę samego pojazdu, by otrzymać naprawdę zawrotną liczbę. A to wszystko wymaga wsparcia na odpowiednich oponach wielkogabarytowych OTR. Muszą mieć one nie tylko sporą wytrzymałość, ale również odpowiednią przyczepność.

Dlatego warto dobrze zastanowić się przed wyborem odpowiednich opon. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych modeli ogumienia do dźwigów - wystarczy zapoznać się dokładnie z dostępnymi produktami, by wybrać coś w sam raz dla siebie. Ponieważ posiadamy w ofercie ogumienie różnych klas jakościowych, wybór stosownego rozwiązania z naszą pomocą będzie bardzo prosty.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY