Opony do przyczepy leśnej - sklep AlleOpony24.pl

Opony Do Przyczepy Leśnej

Przyczepa to pojazd, który nie posiada samodzielnego napędu. Oznacza to, że dobierając jej odpowiednie ogumienie, powinniśmy zwrócić uwagę na ten fakt, który wydatnie wpływa na obsługę przyczep.

Opony leśne dla przyczep są zatem osobną kategorią, gdyż należy uwzględnić charakterystyczne parametry, jakimi cechują się te pojazdy. Brak bowiem bezpośredniej możliwości manewru ważne również jest z perspektywy dużego nacisku, jaki musi przyczepa znieść z powodu przewozu zapakowanego towaru.

Dlatego też opony leśne w przypadku przyczep powinny być dobrane w obliczu tych kwestii. Dobre ogumienie pozwala na komfortowy transport załadowanej w pełni przyczepy, a w przypadku tak trudnych warunków ma to podwójne znaczenie. Oprócz bowiem przyczepności czy nośności lub dopuszczalnego nacisku należy również uwzględnić wytrzymałość na uszkodzenia, o które w lesie z uwagi na trudność terenu jest bardzo łatwo.

W naszej ofercie znajdziesz tylko opony, które uwzględniają te wszystkie czynniki. Dobierając rozwiązania, kierujemy się przede wszystkim specyfiką warunków, w jakich będzie się odbywała praca. Ponieważ sprzedażą opon zajmujemy się na co dzień, to dobrze znamy ten rynek i nasz personel chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Nie odnaleziono treści.

Powrót do strony głownej