KAMA CMK Nowość na polskim rynku

KAMA CMK Nowość na polskim rynku

Czym są Opony CMK?

Opony CMK są to całkowicie stalowe opony. Technologia oraz konstrukcja opon Kama CMK reprezentuje najlepsze modele stalowych opon ze stali nierdzewnej.  Wszystkie surowce używane do produkcji są najwyższej jakości.

Opony poddawane są dużej kontroli jakości złożonej z kilku etapów, m.in. kontrola promieniami Roentgena, kontrola geometrii i siły niejednorodności. Wszystkie wyniki kontroli są rejestrowane przez komputer i na bieżąco analizowane.

Konstrukcja stalowej opony KAMA CMK z serii N przystosowana do wtórnego nacinania i bieżnikowania (nalewania protektora). Dzięki czemu żywotność opony została wydłużona do 700 tysięcy kilometrów. Zaś ładowność stalowych opon jest większa do 8% w stosunku do konwencjonalnych opon. Zastosowanie stalowych opon KAMA CMK zwiększa oszczędność paliwa do 15%.

Zalety Opon KAMA CMK

Stalowa opona KAMA jest najlepszym wyborem dla właścicieli samochodów ciężarowych i kierowców w wielu aspektach. Liczne wymagania procesu technologicznego projektowania oraz produkcji sprawiają, że całkowicie stalowa opona jest bardziej konkurencyjna w szerokim zakresie segmentów cenowych.

Jednym z głównych wskaźników jest wydłużona (prawie 20%) żywotność opon KAMA CMK. Większa warstwa bieżnika zwiększa wytrzymałość i trwałość opony.
Specjalna trójkątna konstrukcja siatkowej krawędzi taśmy zmniejsza deformację opon, a także zapewnia oszczędność paliwa nawet do 5%.
Opony KAMA CMK są opracowywane z dużym naciskiem na oszczędność paliwa, ponieważ jest to jedno z najważniejszych kryteriów transportu ładunków czy pasażerów, a także dla specjalistycznych pojazdów. W szczególności w oponach KAMA osiąga się to poprzez zmniejszenie oporu toczenia dzięki technologii Air-Keep, która pozwala utrzymać ciśnienie na tym samym poziomie przez założony czas.
Opona KAMA CMK posiada najlepszy samoczyszczący się bieżnik w swojej klasie, ze zwiększoną ochroną przed przebiciami i obciążeniami udarowymi dzięki nowej geometrii rowków.
Możliwość bieżnikowania stalowych opon techniką pogłębiania pozwala przedłużyć żywotność, a tym samym zaoszczędzić pieniądze na nowych oponach.

Szeroki asortyment i różnorodność produktów pozwala wybrać całkowicie stalową oponę KAMA do prawie każdego rodzaju pojazdu. 

Opony nadzorowane przez ekspertów z „Continental”!

Budowę fabryki Niżniekamskshina nadzorował wiceprezes „Continental” Wolfgang Holtsbah, a później już jako zastępca dyrektora ds. Technologii w „Nizhnekamsk CMK Tire Factory”. Wolfgang kieruje pracę grupy ekspertów z Continentala, którzy nadzorują cały proces produkcji opon KAMA CMK.

Biorąc to wszystko pod uwagę Rosyjskie Opony KAMA CMK są najwyższej jakości i reprezentują klasę Premium.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Opony KAMA CMK

Napisz komentarz