Opony Do Wozidła Sztywnoramowego .pl

Opony Do Wozidła Sztywnoramowego

Wozidła sztywnoramowe to jedne z największych sprzętów budowlanych. Ich masa eksploatacyjna przekracza często nawet 250 ton, co stanowi ogromną masę. By nie narazić się na żadne problemy, konieczne jest właściwe zabezpieczenie takiej transportowanej masy. Nacisk na koła jest ogromny, tak samo jak bardzo duża jest wymagana przyczepność. Dlatego tak istotny jest dobór w przypadku tego typu pojazdów właściwego ogumienia.

Dobre opony wielkogabarytowe OTR do wozideł sztywnoramowych mogą być zarówno dętkowe jak i bezdętkowe. Do każdej opony dętkowej trzeba dobrać oczywiście dętkę o dobrym ciśnieniu, co oznacza dla nas podwójne dopasowanie. Zasadnicze pytanie brzmi, czy jesteśmy w stanie samodzielnie zająć się doborem odpowiedniego produktu. W wielu przypadkach warto dla bezpieczeństwa zwrócić się o pomoc do specjalistów.

Nasi pracownicy chętnie takiej pomocy udzielą, oferując wsparcie w doborze nie tylko właściwego rozwiązania, ale również doborze pasującej opony wielkogabarytowej OTR. Warto skorzystać z takiego wsparcia, by mieć pewność, że nasz wybór jest słuszny.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY