Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Oś pojazdu
Sezon
Indeks prędkości
Indeks nośności
Konstrukcja
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Efektywność paliwowa
Hamowanie na mokrym
Wartość głośności
Filtruj

Opony Off Road

Pewnie doskonale sobie zdajemy sprawę z faktu, iż naszym sprzętem nie zawsze będziemy poruszać się po równej powierzchni. W wielu przypadkach, przy jakiejś budowie, konieczne będzie pokonanie trasy poza drogami. Do tego celu przydadzą się odpowiednie opony ciężarowe, budowlane typu off-road.

Poruszanie się po trudnym terenie ma tę cechę, że może często grozić różnego rodzaju uszkodzeniami w wyniku ostrych elementów. Jeśli do tego uwzględnimy, że użytkujemy pojazdy ciężarowe, czyli o sporym nacisku, otrzymujemy bardzo ryzykowne działania. Do takich działań trzeba odpowiednio wyposażyć swój sprzęt, by nie narażać się na uszkodzenia oraz przestoje.

Dobre opony budowlane off-road są więc podstawą. Warto dobrać je w taki sposób, by mieć pewność, że stosunek jakości do ceny był odpowiedni, oraz że dany model opony spełni swoje zadanie w naszej pracy. Sugerujemy zatem skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie mogą się pojawić.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY