Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Do Równiarki

Równiarki to bardzo rozbudowany sprzęt, który ma dość specyficzną konstrukcję. Najczęstszym rozwiązaniem konstrukcyjnym jest wysunięcie łopat na specjalnym przedłużeniu, z dodatkową parą kół. Dzięki temu, oraz wdrożeniu podwójnego systemu łopat, bardzo dobrze pojazd ten wyrównuje powierzchnię.

Ponieważ zastosowanie równiarek jest różne, różne są również wymagania co do ich funkcjonalności. Zawsze jednakże w zasadzie z powodu swej funkcji, tego typu sprzęt musi być dostosowany do pokonywania nierównej powierzchni. Oznacza to, że potrzebne są właściwe opony przemysłowo-budowlane, które uwzględnią te wymaganie.Na potrzeby równiarek tworzy się właśnie specyficzne ogumienie, które pozwoli na poruszanie się tego sprzętu nawet w ciężkich warunkach.

W naszej ofercie posiadamy różnego typu opony przemysłowo-budowlane, w tym również do równiarek. Dysponujemy całkiem szeroka ofertą, uwzględniającą różne zapotrzebowania jakościowe. Wystarczy zapoznać się ze specyfiką konkretnego modelu, dostępną na jego karcie i wybrać coś w sam raz pod kątem swoich potrzeb.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY