Opony Do Wózków Kontenerowych .pl

Opony Do Wózków Kontenerowych

Wózki kontenerowe to specyficzny rodzaj pojazdów, służące do przewożenia kontenerów magazynowych. Ideą kontenerów jest możliwość ich łatwego magazynowania, dzięki łatwemu piętrowaniu. Ponadto taki kontener można również łatwo przewieźć, umieszczając go na samochodzie typu TIR. Nic dziwnego zatem, że popularność wózków kontenerowych stale rośnie.

Specyfika konstrukcyjna wymaga również doboru odpowiednich opon z kategorii wielkogabarytowych OTR. Ma to o tyle kluczowe znaczenie, że nacisk wózka kontenerowego na powierzchnię jest dość nierównomierny. Właściwe ogumienie pozwala na zredukowanie negatywnych efektów nierównomiernego nacisku. Dlatego jego dobór jest niezwykle istotny.

W naszej ofercie zwracamy szczególną uwagę na te aspekty. Wiele z oferowanych modeli ma zatem wyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne, specjalnie pod kątem zastosowania. Dlatego też wybór opon wielkogabarytowych OTR jest u nas znacznie łatwiejszy, ponieważ jest z czego wybierać i można się kierować dowolnymi parametrami - z pewnością znajdziesz to, czego poszukujesz.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY