Opony do wozidła przegubowego - AlleOpony24

Opony Do Wozidła Przegubowego

Subcategories

Wozidła przegubowe to pojazdy do specyficznych zadań. Z jednej strony bowiem są to pojazdy zaprojektowane do przewozu bardzo ciężkiego ładunku. Z drugiej strony budowa przegubowa pozwala również na zachowanie pewnego poziomu manewrowości. Dlatego też taka konstrukcja powinna być pod wieloma względami dobrze zaprojektowana i odpowiadać na tego rodzaju potrzeby.

Jednym z najbardziej istotnych elementów konstrukcyjnych jest ogumienie. Wielkogabarytowe opony OTR dla wozideł przegubowych najczęściej są dobrane tak, by pojazd ten spełniał swoje zadanie z zachowaniem bezpieczeństwa. Jest to w tym przypadku szczególnie istotne.

Dlatego powinniśmy poświęcić dłuższą chwilę rozważaniom na temat tego, jakie opony dobrać. Odpowiednie opracowanie przy każdym, dostępnym w naszej ofercie modelu powinno wydatnie wspomóc proces podejmowania decyzji. W tabeli poruszone są najważniejsze kwestie, związane z konkretnym modelem, zatem możemy w oparciu o nią dokonywać wyboru. Nasi pracownicy ponadto zawsze służą chętnie pomocą w razie wątpliwości.

Jest 87 produktów.

Pokazano 1-64 z 87 pozycji