Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Rolnicze Speedways

Speedways - indyjska jakość.

Ponad 50 lat temu swoje początki w Indiach miała grupa spółek Speedways. Grupa ta to cały koncern połączonych ze sobą fabryk opon, zaś marka Speedways Tyres należy właśnie do niej. Tak samo zresztą jak jak konkretne opony Speedways, które są produkcji tej marki.

Sam koncern ma obecnie całkiem spore rozmiary - wszystkie spółki z grupy dostarczają łącznie na rynek około 3 000 000 opon rocznie. Eksport odbywa się do ponad 75 krajów na całym świecie, zatem możemy mówić o zasięgu globalnym marki. Została zresztą marka ta odznaczona specjalną nagrodą “Capexil Export Award”, za wybitne wyniki w eksporcie, którą zresztą zdobywa rokrocznie od ponad ośmiu lat. Nie byłoby to możliwe, gdyby produkowane opony nie miały odpowiednio wysokiej jakości.

Ta jest zapewniana nie tylko przez innowacyjne systemy szkolenia czy zarządzania pracą około 250 wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy są zatrudnieni w firmie. To przede wszystkim wspólna filozofia, która definiują tę markę sprawia, że wszystkie elementy tej całości działają w tak dobry sposób, a produkowane opony są naprawdę warto uwagi. W końcu firma w przemysłowym mieście Jalandhar istnieje od ponad 40 lat.

Marka Speedways jest głównie dostawcą różnego rodzaju opon rolniczych, przemysłowych i OTR. Sama firma dostarcza również na rynek różnego rodzaju dętki oraz klapy. W naszym kraju głównie funkcjonuje jako jedna z marek opon rolniczych.

Speedways dostarcza rozwiązań różnego typu - w ofercie znajdziesz więc zarówno opony radialne jak i diagonalne. Wiele z nich to rozwiązania bezdętkowe, z pełną konstrukcją odpowiadającą takiemu stanowi rzeczy.

Popularne opony tej marki są wykorzystywane na przykład do montażu na osiach transportowych przyczep. To rozwiązania diagonalne, bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz wielosezonowe, zatem nie ma potrzeby co chwilę ich wymieniać. Ponadto opony mają dobre wartości indeksu nośności czy prędkości, zatem zdecydowanie są to rozwiązania warte uwagi.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY