Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Ciężarowe Mirage

Ciężarowe opony marki Mirage - dobra jakość za przystępną cenę.

Marka Mirage to chińska marka opon, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań w głównej mierze do samochodów ciężarowych. Są to opony, które świetnie sprawdzą się o każdej porze roku, gdyż zazwyczaj są to rozwiązania wielosezonowe.

Sama marka Mirage dostarcza opon ciężarowych o dość przyzwoitych parametrach. Na początku warto zwrócić uwagę, iż często mamy do czynienia z oponami radialnymi, które mają to do siebie, że uzyskiwana z nimi trakcja jest znacznie lepsza w stosunku do opon diagonalnych, co ma przełożenie i na komfort jazdy i na bezpieczeństwo.

Jeśli chodzi o inne wskaźniki, to przeciętne ich wartości w modelach tej marki są również dość dobre. Mamy więc przyzwoite wartości indeksu nośności, który zestawia się z indeksem prędkości. Całość wypada zdecydowanie powyżej oczekiwań i można mieć pewność, że opony tej marki zdecydowanie warto wdrożyć do użytku już choćby z tego powodu.

Zalet tych rozwiązań jest nieco więcej. Zgodnie z europejskimi normami, gdyż opony te w pełni wpisują się w nasze wymagania, opony mają również dobre wskazania klasy energetycznej oraz przyczepności na mokrej nawierzchni. Ten drugi parametr można nawet uzyskać na poziomie C (w skali od A do G), czyli zasadniczo jest to wartość bardzo dobra. Nie inaczej jest też z hałasem produkowanym przez opony - ten jest na poziomie dość przyzwoitym (wartość ta uzależniona jest od modelu), więc to kolejny powód, dla którego można zainteresować się rozwiązaniami tego producenta.

Na zakończenie warto dodać, iż można również odnaleźć w ofercie produkty oznaczone jako przeznaczone do warunków M+S (Mud + Snow), czyli dostosowane do pracy na ośnieżonej i śliskiej powierzchni.

Same opony mają różne przeznaczenie. Owszem - opony Mirage to opony ciężarowe, ale można znaleźć również rozwiązania typowe do autobusów oraz dostosowane do pracy na różnych osiach. Jeśli dodamy do tego atrakcyjne ceny tych produktów, to otrzymujemy markę zdecydowanie wartą naszej uwagi.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY