Opony Ciężarowe z Chin

Tanie opony z Chin

Od dłuższego czasu kierowcy dyskutują na temat czy opony z Chin są warte zakupu? Czy jednak lepsze są produkty znanych marek? Postanowiliśmy przyjrzeć się tej wątpliwości w kontekście, jakie opony ciężarowe wybrać?

W końcu ciężarówka z niesprawnymi oponami stanowi większe zagrożenie niż samochód osobowy. Wszelkie problemy z oponami kończą się z wysokimi kosztami. Kupno opon ciężarowych z Chin może być rozsądnym rozwiązaniem.

Chińskie opony — co raz większy wybór!

Na terenie Chin działa przynajmniej kilkadziesiąt firm, z ofertą opon ciężarowych. Każda dysponuje innym zapleczem technologicznym oraz doświadczeniem. Dlatego chińskich opon nie można oceniać tak samo. Możemy natrafić na dobre i złe opony z tego kraju. Tak samo, jak ma to miejsce z innymi produktami z tego wschodniego zakątka świata. Importerom zależy na utrzymaniu klientów, bo zawiedziony klient nie wraca, a wręcz ucieka do konkurencji. Dlatego technologie stosowane przez chińskich producentów są podobne do opon ekonomicznych znanych producentów.

Znani producenci i opony prosto z Chin!

Żadną tajemnicą nie jest, że najwięksi producenci opon zlecają część swojej produkcji chińskim fabrykom. Jeżeli jeszcze tego nie robią, to będą to robić w przyszłości. Dokładnie tak się dzieje praktycznie w każdej branży, elektronicznej, wyposażenia wnętrz itp. Takie działania mają wielki wpływ na rozwój produkcji w Chinach i to w każdej dziedzinie. Dzięki temu Chińskie opony również są coraz lepsze. Tamtejsi producenci korzystają z technologii stosowane przez liderów branży.

Jakość opony nie jest kwestią miejsca produkcji, a wręcz przestrzegania procedur i pilnowania jakości produktu. Ponadto, aby legalnie sprzedawać opony w Europie, muszą one uzyskać odpowiednie dopuszczenia i homologacje. Jeśli opona nie spełnia norm, to nie zostanie dopuszczona do użytkowania w Europie. A co za tym idzie sprzedaży. Chińscy producenci też korzystają z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wiele tych rozwiązań powstaje również w Chinach.

Jakie opony do ciężarówki? Dla kogo Chińskie opony do ciężarówki?

Dla kogo opony ciężarowe z Chin? Chińskie opony ciężarowe stoją na dobrym poziomie, ale nie są to oczywiście produkty z klasy premium. Dlatego polecamy do pojazdów, które pokonują krótsze dystanse. Dobrze sprawdzą się też w pojazdach, które nie jeżdżą w najtrudniejszych warunkach drogowych, oraz pogodowych. Opony ciężarowe z Chin sprawdzą się przy umiarkowanym użytkowaniu. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż opon ciężarowe bieżnikowane. Zdecydowanie również lepsze rozwiązanie niż opony ciężarowe używane. Ich wewnętrzna konstrukcja nie jest wyeksploatowana. Nowe opony będą miały większą jednorodność niż bieżnikowane czy używane. Zapewnią przez to bardziej komfortową jazdę. Ponadto jednak nowe opony mają gwarancję w porównaniu do opon używanych. Warto również dobrze się zastanowić jakie opony wybrać jako opony ciężarowe zimowe. Do przemyślenia są również opony terenowe do ciężarówki.

Opony z Chin gdzie kupić?

W swojej ofercie posiadamy kilka marek pochodzących z Chin i stale poszerzamy swoją ofertę opon ciężarowych.

Opony ciężarowe marki Doublestar | opony ciężarowe marki Double Coin | Opony ciężarowe marki Long March | Opony ciężarowe marki LingLong | Chińskie opony Goodride

Napisz komentarz