Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Ciężarowe Triangle

Marka Triangle - opony ciężarowe z Dalekiego Wschodu.

Fabryka opon Triangle została założona w roku 1976, konkretnie 8 kwietnia. Wtedy też rozpoczęła się budowa fabryki Weihai, a gotowa była w niecałe dwa lata. Dopiero jednak w roku 1980 marka Triangle została zarejestrowana w krajowym biurze przemysłowym i handlowym.

Od początku marka ta rozwijała się dość dynamicznie, więc już w lipcu 1984 roku uruchomiono biuro rozwoju technologicznego. Jak na standardy rozwoju producentów opon było to bardzo wczas. W ten sposób już w niecały rok później, w maju 1985 roku, Triangle produkuje oponę inżynierską, pokonując w ten sposób konkurencję.

Dalsze lata są naznaczone dalszym, dynamicznym rozwojem marki. W roku 1991 marka zdobyła wyróżnienie, jako jedno z największych, chińskich przedsiębiorstw o najbardziej dynamicznym rozwoju, generującym największe zyski. To dodało energii rozwojowi i już w 1993 marka uzyskała certyfikację ISO9001. W roku 1993 wprowadzono plan produkcji 500 000 opon radialnych dziennie. Odbyło się to dzięki transformacji technologicznej, wdrażanej od dłuższego czasu. Rok później znowu sam proces udoskonalono, wprowadzając rozwiązania inżynierskie z Niemiec.

Taki rozwój zaowocował powstaniu międzynarodowej grupy Shandong Triangle Group Ltd.. W roku 1998 marka produkuje 520 000 opon radialnych. Rok później marka zajmuje 18 miejsce wśród światowych producentów opon. W rok później była już 3 pozycje dalej. Jeszcze w 1999 Triangle zdobywa certyfikację QS-9000 oraz ISO14001 i ISO-10012.

Kolejne lata to oczywiście kolejne wyzwania i dynamiczne zmiany - zdobywanie kolejnych certyfikatów oraz cyklicznie podnosząc zdolności produkcyjne oraz ilość oferowanych rozwiązań. To też okres zdobywaniu wielu nagród.

Dziś marka Triangle na stale się wpisuje w krajobraz branży oponiarskiej, stając się czołowym graczem i dostarczając wielu ciekawych rozwiązań i produktów. W naszym kraju marka Triangle to głównie opony ciężarowe (w tym również do autobusów) oraz pojedyncze rozwiązania do samochodów osobowych. Triangle produkuje również bardzo wytrzymałe opony radialne do pojazdów OTR. To produkty dobrej jakości, w przyzwoitych cenach.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY