Opony Rolnicze Tianli - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Rolnicze Tianli

Tianli - marka Tutric, łącząca w sobie kanadyjską oraz chińską myśl technologiczną.

Marka Tianli należy do przedsiębiorstwa znanego jako TUTRIC (a właściwie Tianjin United Tire & Rubber International Co., Ltd.). Przedsiębiorstwo to powstało w 1985 roku poprzez joint venture firmy z kanadyjskim producentem opon United. Dało to życie nowej marce, która szczyci się produktami wysokiej jakości.

I faktycznie - ponad 30-sto letnie doświadczenie produkcyjne sprawiło, że dziś marka Tianli obejmuje ponad 200 rozmiarów i różnych modeli opon rolniczych. Charakterystyczną cechą tej marki jest to, że jako pierwszy, chiński producent, zainwestował w rozwój leśnictwa, flotacji oraz opon radialnych do ciągników. Dało mu to pozycję w czołówce producentów opon na świecie, docierając z ofertą do ponad 70 krajów na całym świecie i posiadając zakłady produkcyjne o powierzchni ponad 32 hektary.

Produkcja opon to bardzo istotna branża, zatem powinna odbywać się w sposób rozsądny. Koncern Tutric z marką Tianli zdaje sobie z tego sprawę, zatem ogromne kwoty inwestuje w działania ekologiczne i dostarczania ekologicznie przyjaznego ogumienia. Potwierdzają to różne certyfikaty - te, nie tylko sygnalizujące wysoką jakość produkcji zgodnie z przepisami ECE oraz ISO9001, ale również w zgodzie z wymaganiami REACH. Wraz z mocnym wsparciem rozwoju środowiska pracy, otrzymujemy markę silnie odpowiedzialną społecznie.

W naszym kraju marka Tianli jest znana z tego samego rodzaju produktów, co na całym świecie - z całkiem przyzwoitych opon rolniczych, z naciskiem na produkty przeznaczone na napędową ciągników. Przy czym wszystkie rozwiązania spełniają najwyższe normy jakości. Są to produkty radialne, by zapewnić lepszą trakcję oraz bezdętkowe. Warto również zwrócić uwagę, że obok takich parametrów jak cena czy indeks nośności i indeks prędkości na dobrych poziomach, produkty te często są wyposażone w innowacyjny rant ochronny, chroniący ogumienie i felgę przed uszkodzeniem w wyniku najechania na krawężnik lub wyrwę. Zdecydowanie warto wdrożyć te ogumienie u siebie.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY