Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Rolnicze MAXIMO

Maximo z grupy Trelleborg - szwedzki pomysł na rolnictwo.

Z marką Maximo sprawa jest dość prosta - albo się ją zna i szanuje oraz korzysta z jej produktów, albo się o niej jeszcze w ogóle nie słyszało. To wcale nie jest taka dziwna sytuacja, ponieważ często lepiej kojarzy się samą grupę kapitałową, do której marka ta należy.

Grupa ta to Trelleborg, czyli potężny producent opon oraz systemów kół do maszyn rolniczych i leśnych, wózków widłowych innych pojazdów do magazynowania oraz transportu materiałów. Jej produkty są zatem rozwiązaniami wysoko wyspecjalizowanymi, które mają konkretny cel i służą zaspokojeniu całkiem konkretnych potrzeb. Dlatego też warto mieć świadomość ich siły oraz możliwości.

Sama marka na naszym rynku funkcjonuje głównie jako producent opon rolniczych i na te produkty właśnie warto zwrócić szczególną uwagę. Są to bowiem rozwiązania w pełni dopasowane pod kątem konkretnych pojazdów. To istotne, ponieważ ma wydatne przełożenie na osiągi oraz możliwości samej opony. Ponieważ właściciel marki Maximo, czyli grupa Trelleborg to również producent kół, mamy pewność, że oferowane rozwiązania będą się charakteryzowały dobrymi parametrami i odpowiednim dopasowaniem do pojazdu. Dzięki temu mamy pewność, że wybór opon tej marki będzie wyborem dobrym

Jeśli chodzi o same opony marki Maximo, to te mają całkiem dobre parametry. Wiele z rozwiązań ma formę opon radialnych, by większy nacisk położyć na odpowiednią trakcję. W ten sposób można osiągnąć lepsze rezultaty niż w przypadku opon diagonalnych. Ponadto stosuje się często konstrukcję bezdętkową, co jest niejako nowoczesnym standardem, wykorzystywanym w zdecydowanej większości przypadków. Owszem - istnieje możliwość doboru dętki, ale nie jest to konieczne.

Same wskaźniki jakości opony, w tym indeks nośności przy zestawieniu z indeksem prędkości czyni z opon marki Maximo dobry wybór dla maszyn rolniczych, a w szczególności do osi napędowych ciągników, gdyż ta kategoria produktowa zdecydowanie przeważa w ofercie. Dlatego jeśli jeszcze rozważasz zakup opon tej marki, to wiedz, że cena również jest atrakcyjna.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY