Opony Rolnicze Altaishina - Sklep AlleOpony24.pl

Opony Rolnicze Altaishina

Altaishina - niezawodne opony rolnicze, z niedalekiej Rosji.

W Rosji dość prężnie zawsze rozwijało się rolnictwo, zatem nie powinien dziwić fakt, iż Rosjanie dość dobrze zapracowali na miano jednych z lepszych producentów właśnie ogumienia do wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych. Widać to wśród wielu, różnych propozycji, ale na uwagę zasługują opony marki Altaishina.

Nie odnaleziono treści.

Powrót do strony głownej

Marka Altaishina jest ściśle powiązana również z marką Nortec. W przeważającej mierze, są to różnego rodzaju opony diagonalne, których celem jest po prostu odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Praca w rolnictwie to rzadko bowiem pokonywanie standardowych dróg, a często naszym ciągnikiem musimy również wybrać się na bardziej wyboiste drogi. Zagrożenie zatem przebiciem opony i uszkodzeniem jej, może być całkiem spore. Dlatego producenci opon rolniczych uwzględniają ten stan rzeczy i zawsze dbają o to, by ich opony były odpowiedniej jakości.

Producent Altaishina to jednak nie jedynie opony do ciągników, traktorów czy innych maszyn rolniczych. Często znaleźć można również w ofercie produkty przeznaczone na przykład do wózków widłowych. W naszym kraju akurat ta marka kojarzona jest głównie z opon do maszyn rolniczych, ale zdecydowanie warto mieć również na uwadze to, że oferta producenta jest znacznie szersza.

Przy okazji trzeba również oddać producentowi to, że jego opony są dostępne w dość atrakcyjnych cenach. Mogą być więc dobrym rozwiązaniem, przy okazji wymiany całego ogumienia. Same opony charakteryzują się również dość dobrym indeksem prędkości - średnio między A6 a A8, zatem wystarczającym do traktorów czy ciągników. Opony te również charakteryzują się całkiem dobrym współczynnikiem nośności. Warto też zwrócić uwagę na fakt, iż wiele rozwiązań oferowanych przez markę Altaishinaoponami wielosezonowymi, zatem świetnie sprawdzą się również w bardziej wymagających warunkach.

Altaishina to również producent dętek do swoich opon, zatem można się kompleksowo zaopatrzyć w pełny zestaw jednego producenta i mieć pewność tego, że wybór jest słuszny.