Opony Rolnicze Belshina

Belshina - marka z bardzo szeroką ofertą.

Marka Belshina była od początku kojarzona głównie z rynkiem rosyjskim, zaś od pewnego czasu aktywnie działa pod opieką koncernu JSC “Beltyre” na Litwie. Jest to bardzo ceniona marka opon głównie przemysłowych, ale również przeznaczonych do samochodów osobowych. Sam koncern powstał w marcu 2007 roku i od tego czasu zdobył naprawdę czołową pozycję wśród dostawców opon, zwłaszcza specjalnego typu.

Oferta marki Belshina jest zatem niezwykle uniwersalna oraz szeroka. Można znaleźć bowiem opony różnej kategorii - do ciągników, ciężarowe, do koparek, przy czym największą popularność zdobyły zdecydowanie opony mające zastosowanie w przemyśle, jak różnego rodzaju opony ciężarowe oraz opony rolnicze, przeznaczone do ciągników.

Jeśli chodzi o opony rolnicze, to warto zwrócić uwagę, że marka Belshina wykorzystuje głównie budowę radialną. Przekłada się to oczywiście na lepszą trakcję, w stosunku do opony diagonalnej. Dlatego też nasz ciągnik czy traktor będzie nam się prowadziło wygodniej i pewniej.

Jeśli zaś chodzi o opony przemysłowe, to w ofercie koncernu JSC “Beltyre”, pod marką Belshina można znaleźć niemal każdy typ opony. Są to więc opony szosowe, terenowe i do zastosowań mieszanych. Ponadto producent produkuje opony przeznaczone na każdą oś, ale także opony o zastosowaniach uniwersalnych.

Sama marka Belshina jest znana na bardzo wielu, kluczowych rynkach. Eksport odbywa się nie tylko do Europy, ale również do obu Ameryk (z wyłączeniem Brazylii) czy Australii. Sama firma jest nastawiona na dostarczanie rozwiązań wysokiej jakości i długofalowym wsparciu swoich konsumentów. W efekcie można się spodziewać tego, że inwestując w te opony, będziemy z pewnością zadowoleni. Zwłaszcza, że sam koncern wykorzystuje już najnowsze technologie i utrzymuje wysokie standardy produkcji. Większość opon ciężarowych do busów i samochodów ciężarowych (również typu TIR) jest już bezdętkowych, a do tego spełniają też warunki kwalifikacji M+S (Mud + Snow).