Opony Rolnicze Voltyre - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Rolnicze Voltyre

Voltyre - rosyjska, wysoka jakość.

O spółce Akcyjnej Voltyre-Prom (fabryka opon Wołżski), pierwszy raz usłyszano 30 czerwca 1964 roku. Wtedy to właśnie firma ta powstała i miała się już na zawsze wpisać w historię branży oponiarskiej. Choć o samej marce niewiele można powiedzieć.

Wiadomo, że od momentu powstania, ambitnie inwestowała w rozwój, ciągle modernizując zakłady produkcyjne oraz testując i wprowadzając nowe technologie produkcji. To sprawiło, że w bardzo szybkim czasie przedsiębiorstwo to uzyskało dominującą pozycję na rynku, stając się jednym z największych przedsiębiorstw przemysłowych na terenie ówczesnego Związku Radzieckiego. Stan ten jest aktualny także dziś, a marka Voltyre to przede wszystkim opony do maszyn rolniczych oraz przemysłowych.

Dynamiczny rozwój spółki został jeszcze bardziej przyśpieszony w roku 2013, kiedy to cała spółka została przejęta przez holding Titan International, Inc., One Equity Partners oraz Russian Direct Investment Fund. To właśnie Titan zajmuje się zarządem konsorcjum i dba o dalszy rozwój zarówno samej marki, jak i całej firmy. W tym celu wykorzystuje swoje rozbudowane doświadczenie produkcyjne. Przełożyło się to oczywiście na poprawę jakości produkowanych opon, które spełniają wiele dość restrykcyjnych norm jakości, w tym również wymogi REACH Accredited and Certified Facility.

Dziś marka Voltyre to przede wszystkim opony klasy średniej (medium). Oznacza to, że charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem oraz bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości produktu. To czyni te opony jednymi z najlepszych o przeznaczeniu rolniczym. Wiele modeli można z powodzeniem stosować w osiach napędowych ciągników.

Przeważnie rozwiązania rolnicze mają charakter opon dętkowych, diagonalnych. Ma to oczywiście na celu zwiększenie wytrzymałości samej opony na uszkodzenia mechaniczne. W zestawieniu ze średnią klasą produktów, otrzymuje się naprawdę dobre rozwiązania, przy okazji dostępne w przystępnych cenach. Jeśli poszukujesz opon, zdecydowanie warto się zainteresować tą marką bliżej.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY