Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Rolnicze Nortec

Nortec - producent zza wschodniej granicy.

Rosja słynie z tego, że jest krajem z bardzo rozbudowaną produkcją rolną. Nie pozostaje to bez wpływu na bardzo dynamiczny rozwój również branż wspomagających rolnictwo. Dlatego też wiele marek opon pochodzi właśnie z tamtych okolic. Jedną z ciekawszych jest marka Nortec.

Sama marka nie ma zbyt długiej historii, a jej rozwój przebiegał bardzo dynamicznie i trwał naprawdę krótko. Po paru latach, w roku 2016, marka ta pojawiła się na międzynarodowej wystawie w Niemczech, prezentując swoje portfolio. To nadało jej jeszcze więcej rozgłosu i wywindowało firmę na silną, międzynarodową pozycję.

Sama fabryka marki Nortec, od początku jej istnienia znajduje się na terytorium Rosji, jednakże dynamiczny rozwój sprawił, że zaznaczyła swoją obecność bardzo szybko w republikach poradzieckich. Dystrybucja odbywała się za pomocą własnej, federalnej sieci centrów opon POSHK.

Dziś marka Nortec to zaawansowane modele opon, przeznaczonych praktycznie głównie dla przemysłu oraz rolnictwa. Są to więc różnego rodzaju opony dla ciężarówek, quadów, maszyn rolniczych oraz przemysłowych. Jej przeznaczenie jest zatem różne i bez problemu można znaleźć model odpowiadający naszym bieżącym potrzebom.

U nas marka Nortec to przede wszystkim właśnie opony rolnicze, w tym opony nie tylko do maszyn rolniczych, ale również do ciągników czy traktorów. Marka ta ciągle produkuje doskonalone opony dętkowe, które mogą stanowić ciekawą alternatywę dla dominującego trendu opon bezdętkowych. Zwłaszcza, że kolejne modele są po prostu dobrze dopracowane, a ich funkcjonalności całkiem dokładnie przebadane. W efekcie są to dobre opony, które spełniają najważniejsze założenia jakościowe.

Równocześnie są to przeważnie opony diagonalne, co ma o tyle znaczenie, iż są równocześnie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Nie pozostaje to bez znaczenia w pracach rolnych, gdyż, jak doskonale wiemy, te rzadko odbywają się na idealnie prostej, wybetonowanej nawierzchni. Dlatego opony Nortec, przy swoich atrakcyjnych cenach, mogą być bardzo dobrym wyborem.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY