Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Przemysłowe Forerunner

Forerunner - jedna z kluczowych marek chińskich.

W roku 2000, jako jedna z ostatnich na rynku chińskim, powstała firma Quingdao Qihang Tire Co., Ltd. z siedzibą właśnie w Quingdao. To jedna z największych firm produkujących opony na tym rynku, choć jedna ze zdecydowanie najmłodszych. Jej zaledwie, niespełna dwudziestoletnia historia składa się z wielu epizodów ściśle zaplanowanego i bardzo systematycznego i sporego wzrostu. Firma ta już od samego początku cieszyła się sporym uznaniem, a jej największym plusem jest położenie ogromnego nacisku na rozwój innowacyjność. Opracowuje się dzięki temu nowe mieszanki gum i szczegóły konstrukcyjne, które przekładają się na jakość oferowanych przez firmę produktów. Jest to jednak z pierwszych marek, która uruchomiła potężny dział laboratoryjny i kontrolny w samych Chinach. Dzięki temu dość szybko udało jej się (bo jeszcze w roku powstania), zdobyć certyfikację ISO9001-2000, certyfikat chiński CCC i amerykański DOT. Doprowadził do tego rozbudowany System Zarządzania Jakością, a certyfikaty są gwarantem wysokiej jakości produkowanych rozwiązań.

Dlatego też marka Forerunner, która należy do tej firmy, mogła się tak dynamicznie rozwijać. Obecnie opony te są prosto dostępne zarówno w Ameryce Północnej oraz Południowej, ale również W Europie, Australii oraz Azji. Szczególnie w USA marka ta zdobyła sobie dobrą pozycję, dzięki prostej maksymie: “Wysoka jakość, doskonała obsługa, rozsądna cena”, którą kieruje się koncern w swojej polityce sprzedaży.

Marka Forerunner dotarła również do nas, oferując opony rolnicze oraz przemysłowe o różnorodnym zastosowaniu. Firma produkuje opony o różnej konstrukcji bieżnika, sporo uwagi poświęcając również temu, czy powinna to być opona diagonalna, która jest bardziej wytrzymała, czy też nie. Marka ta również podąża za najnowszymi trendami, oferując opony bezdętkowe. Tym samym spełnia wszystkie, najważniejsze założenia i wymagania rynku europejskiego. Przy okazji, dbając oczywiście o jakość, co sumarycznie przekłada się na dobrą jakość opon. Warto się nimi zainteresować.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY