Opony Dneproshina - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Rolnicze Dneproshina

Tradycja i długoletnie doświadczenie - dwa atuty marki Dneproshina

Nasi wschodni sąsiedzi przez bardzo długi okres czasu silnie stawiali na intensywny rozwój rolnictwa. Dlatego też nie powinien w żaden sposób dziwić fakt, iż wiele, dobrych opon do traktorów lub ciągników, pochodzi właśnie ze wschodu.

Marką z Ukrainy, która zdecydowanie jest warta uwagi, jest marka Dneproshina. To jedna z największych firm na ukraińskim rynku, które zajmują się produkcją opon. Jest to również jedna z najdłużej istniejących firm, ponieważ została założona już w 1961 roku. Czerpie zatem wiele wzorów ze swojego, wieloletniego doświadczenia, a o wysoką jakość wytwarzanych produktów dba ponad 3500 pracowników, pracujących w kompleksie produkcyjnym o powierzchni ponad 107 ha. Jest to więc zdecydowanie potęga, z którą należy się liczyć.

Widać to konkretnie w zakresie dynamicznego rozwoju samej marki Dneproshina. Producent ten bowiem posiada w swojej ofercie ponad 150 różnych modeli opon, które rozchodzą się praktycznie po większości, najbardziej chłonnych rynku. Z opon Dneproshina można zatem skorzystać we Włoszech, w Holandii, Belgii, Niemczech, Austrii, Węgier, Syrii, Słowacji, Egipcie, Libanie, Chile, Argentynie, Singapurze, na Kubie, w Kanadzie, Peru, Indiach, Wietnamie, czy USA. Ponadto marka Dneproshina uzyskała uznanie takich firm jak Opel, Toyota, GAZ, KAMA, KrAZ, ZAZ, URAL, Volkswagen, Volvo, Mitsubishi czy Mercedes.

Sama marka Dneproshina to produkcja opon głównie do maszyn rolniczych i przemysłowych, traktorów czy kombajnów. Są to produkty różnego typu, najczęściej bezdętkowe i radialne. Dzięki temu marka nadąża za najnowszymi trendami i oferuje produkty w naprawdę przyzwoitej jakości.

Ale marka Dneproshina to również opony do samochodów osobowych, ciężarowych czy busów. Zdecydowanie rzadziej jednak jest to marka kojarzona właśnie z dostarczaniem rozwiązań tego typu, gdyż specjalizuje się zdecydowanie w produkcji opon właśnie do przemysłu rolniczego. Odpowiedniej indeksy czynią z tych opon rozwiązania naprawdę wysokiej jakości.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY