Opony Mrl - Sklep AlleOpony24.pl

Opony Rolnicze MRL

Malhotra - indyjska marka opon rolniczych i przemysłowych w dobrych cenach.

W roku 1954 na terenie Indii powstaje Malhotra Group, czyli przedsiębiorstwo produkujące bieżnikowane opony gumowe. W pierwszych, ponad dwudziestu latach swojego funkcjonowania, firma ta rozwijała się stabilnie, osiągając coraz to lepsze wyniki. Prawdziwy przełom nastąpił jednak dopiero w roku 1978, kiedy to firma weszła na rynek opon komercyjnych. To nadało tempa jej wzrostowi. W roku 1989 przyszła pora na pełne wyodrębnienie produkcji opon rolniczych oraz przemysłowych. W tych obszarach firma ta będzie się rozwijać w głównej mierze, co pozwoli jej na wejście na rynek w USA w roku 1994. Dzięki temu makra Malhotra zaistniała w światowej świadomości.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Kolejne lata są naznaczone dalszym postępem. W roku 2003 zaczęła się produkcja opon radialnych do lekkich ciężarówek. W 2006 rozszerzono znacznie gamę opon rolniczych. Te kluczowe kroki umożliwiły światowy zasięg, który w 2011 roku sięgał już ponad 65 krajów na całym świecie. W 2013 było to już 80 krajów, a w 2015 - 85. Zbiegło się to ze zwiększeniem mocy produkcyjnych o 35 %. Kolejne lata to nowe produkty i nowe możliwości. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, kolejne rozwiązania marki Malhotra były coraz lepsze. Równocześnie samej firmie wciąż udaje się zachować na tyle dobre warunki produkcji, by ceny oferowanych rozwiązań był wciąż bardzo konkurencyjne.

W naszym kraju głównie dominują opony rolnicze marki Malhotra, choć również można znaleźć produkty o przemysłowym zastosowaniu. Same opony spełniają najważniejsze założenia konstrukcyjne, zgodnie z ich głównym przeznaczeniem. Są to najczęściej opony diagonalne w przypadku opon rolniczych, co ma niebagatelny wpływ na ich wytrzymałość, tak istotną w tego typu oponach. Oprócz tego opony te mają przyzwoite wskaźniki nośności czy prędkości, a do tego, co było już wielokrotnie wspominane, są sprzedawane w dość atrakcyjnych cenach. Warto więc rozważyć ich wdrożenie, jeśli jest to dla Ciebie istotny wyznacznik.