Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Przemysłowe GLOB-GUM

Glob-Gum - polski pomysł na oponę przemysłową.

Firma Glob-Gum powstałą w roku 1975, kiedy to jej założyciel, Stefan Rybka, uruchomił warsztat wulkanizacyjny oraz bieżnikujący opony w Radlinie. Opony bieżnikowane cieszyły się zawsze w naszym kraju sporą popularnością, ponieważ pozwalają na zaimplementowanie topowych rozwiązań w niższych cenach. Dlatego też firma zaczęła się szybko i dynamicznie rozwijać, poszerzając stale asortyment produktów.

Kluczowym rozwiązaniem, stosowanym przez firmę, jest staranne selekcjonowanie podkładów do produkcji opon bieżnikowanych. Wykorzystywane są podkłady (tzw. karkasy) nie starsze niż 5 lat i importowane od zachodnich producentów. Dzięki temu produkowany opony spełniają najwyższe normy jakościowe i sprawdzają się praktycznie w każdym zastosowaniu. Tak przygotowane opony bowiem zachowują większość właściwości opon na bazie których są produkowane, dzięki czemu dalej charakteryzują się sporą jakością i bezpieczeństwem, a przy okazji są znacznie przystępniejsze cenowo.

W efekcie, firma zaczęła się szybko rozwijać. Wkrótce otwarto nowy zakład produkcyjny w Ornontowicach, który zaspokajał rosnące zapotrzebowanie na ogumienie marki Glob-Gum.

Firma sporo czasu poświęciła również na rozwijanie technologii produkcji, stale dbając o wysoką jakość wykonywanych produktów. Pozwoliło to na uzyskanie odpowiednich certyfikacji: certyfikat zgodności nr 108R 000102 wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz homologacji nr 108R-000102, wydanej przez Ministra Infrastruktury.

Same opony marki Glob-Gum to w zasadzie głównie opony przemysłowe. W ofercie samej firmy da się znaleźć opony pełne, z przeznaczeniem do wózków widłowych, ale również standardowe opony do innych pojazdów przemysłowych. Są to rozwiązania spełniające podstawowe normy, obowiązujące w Europie i dotyczące konstrukcji opon. Wiele produktów jest w formie diagonalnej, co zwiększa ich odporność na uszkodzenia. Fakt, iż mamy do czynienia przeważnie z oponami regenerowanymi sprawia, że dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY