Opony Rolnicze Carlisle - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Rolnicze Carlisle

W roku 1917 w Carlisle w Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych Charles S. Moomy założył koncern Carlisle Tire and Rubber Company. Przez wiele lat istnienia na rynku koncern ten intensywnie się rozwijał i rozbudowywał, powoli wypracowując swoją specyficzną na rynku pozycję. Ostatecznie zaczął się specjalizować w produkowaniu opon specjalistycznych. Obecnie dostarcza rozwiązania dla takich pojazdów jak kosiarki, wózki golfowe, przyczepy, pojazdy terenowe oraz inne pojazdy specjalistyczne. Ponad 4000 pracowników produkuje opony, dętki, koła i kółka do różnego rodzaju pojazdów.

Obecnie marka Carlisle posiada na tyle silną pozycję, że stała się najczęstszą marką opon używaną przez producentów maszyn rolniczych i ogrodowych do pierwszego montażu. Jej pozycja jest zatem bardzo silna, a udało się jej to osiągnąć dzięki dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości w dobrych cenach. To solidna firma z długoletnią tradycją oraz ogromnymi możliwościami.

Sama firma w swojej ofercie, co już wspomnieliśmy, posiada bardzo duży wybór produktów różnego typu. Szczególnie opony rolnicze cieszą się sporą popularnością. Są to często rozwiązania typu TL, które mogą pracować zarówno z dętką, jak i bez niej. Konstrukcja opony jest często wielowarstwowa, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w ciężkich warunkach. Sam producent prowadzi produkcję opon projektowanych samodzielnie, na podstawie własnych patenty. Dlatego też w jego ofercie znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań, różniących się w głównej mierze konstrukcją bieżnika. W zależności od tego, do jakich celów zdecydujemy się wykorzystywać opony, znajdziemy rozwiązanie, które z pewnością spełni nasze oczekiwania. Zwłaszcza że producent dokłada uwagi nawet do takich szczegółów, którymi na co dzień nie kierujemy się przy wyborze opon, jak konstrukcja bieżnika, uwzględniająca niższy opór toczenia opony czy też właściwa odporność na gorącą nawierzchnię lub przebicia. Dlatego też decydując się na zakup marki Carlisle, mamy pewność, że kupujemy rozwiązanie najwyższej jakości.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY