24R20.5 Michelin XS 176F TL

24R20.5 Michelin XS 176F TL

Cena: 11 813,00 zł Michelin

Najniższa cena produktu 11 812,55 zł z dnia 27.02.2024

Brutto
Ilość

z 5 sztuk dostępnych
Czas wysyłki

 Przelicz koszty dostawy
Dostawa:
0
do Polska przez Kurier - Pobranie
Przewidywany czas dostawy: No estimated delivery specified dni
T-109174M


Rozmiar
24R20.5
Czas wysyłki
5 dni
Model
XS
Prędkość
F (80 km/h)
Ciśnienie
4.0 bar; 400 kPa; 58 psi
Typ
Rolnicze
Szerokość
24
Średnica
20.5
Wysokość katalogowa
1374 mm
Nośność
176 (7100 KG)
Konstrukcja
Bezdętkowa
Rok produkcji
Nie starsze niż 36 miesięcy
Pochodzenie marki
Francja
Klasa opony
Premium (Najwyższa)
Szerokość katalogowa
602 mm
Rodzaj opony
Radialna
Przeznaczenie
Do osi transportowych

Do tej pory nikt nie ocenił produktu

Przedstawiamy Państwu opony 24R20.5 Michelin XS 176F TL.

Jest to ogumienie Rolnicze marki Michelin w rozmiarze 24R20.5, gdzie szerokość wynosi 24, natomiast średnica felgi wynosi 20.5.

24R20.5 Michelin XS 176F TL jest to opona Radialna , która zepewnia lepszą trakcję niż opona diagonalna. Charakteryzuje się ona większą stabilnością i komfortem podczas prowadzenia pojazdu, a także bieżnikiem odporniejszym na uszkodzenia w stosunku do opony diagonalnej.

Opony przeznaczone do osi przyczepowych (transportowych) pojazdów i maszyn rolniczych. Ogumienie te charakteryzuje się wysoką nośnością ponieważ często pracuje z dużym obciążeniem. Do zalet tego typu opon należy też zaliczyć niski poziom ugniatania gleby i małe opory toczenia.

E-7: Opony do koparek z bieżnikiem flotacyjnym.

I-2: Opony typu implement z nieregularną żeźbą bieżnika.

Szerokość katalogowa tej opony wynosi 602 mm. Wysokość produktu to 1374 mm. Są to wymiary podane przez producenta, które nie zawsze muszą zgadzać się z wartościami rzeczywistymi. Zależne jest to od klasy opony. Im wyższej klasy jest produkt, tym tolerancja wymiarowa będzie mniejsza. Nie należy też porównywać wymiarów posiadanej opony z nowym produktem. Opona podczas pracy oraz montażu dopasowuje się do felgi zmieniając swoje wymiary.


Obrazek
(A) 602 mm
(B) 1374 mm
(C)
(D)
(E)

Oznaczenie wymiarów na grafice:

(A) - Szerokość Opony (SW)
(B) - Średnica Zewnętrzna (OD)
(C) - Promień statyczny opony (SLR)
(D) - Wysokość Przekroju (SH)
(E) - Głębokość bieżnika (TD)

*Wymiary podane w ogłoszeniu są to danymi katalogowymi. Mogą różnić się od rzeczywsitych w zależności od klasy oraz producenta opony (im wyższa klasa tym tolerancja wymiarowa będzie mniejsza a podany rozmiar dokładniejszy).

Kraj pochodzenia marki Michelin to Francja, chociaż nie zawsze oznacza on miejsce produkcji opony. Wiele marek posiada fabryki w różnych państwach, co nie decyduje o jakości produktu. Jej gwarantem jest marka. W każdej fabryce zachowane muszą zostać te same normy i standardy.

Produkt marki Michelin należy do klasy: Premium (Najwyższa).

Oznaczenie TL (Tubeless) określa opony bezdętkowe. Konstrukcja takiego ogumienia polega na zapewnieniu szczelności między oponą a obręczą felgi poprzez wzmocnioną stopkę. Przebicie takiego ogumienia powoduje stopniowe schodzenie powietrza. Wentyl w takiej konfiguracji znajduje się bezpośrednio w feldze. Do opon dętkowych możemy też bez problemu zastosować dętkę."

Indeks nośności, czyli maksymalne obciążenie jakie może przenieść produkt poczas jazdy z najwyższą dopuszczalną przędkością to 176 (7100 KG). Indeks prędkości wynosi F (80 km/h) .

Opona wyprodukowana została w Nie starsze niż 36 miesięcy roku.

.

Ogumienie prezentowane w ofercie są produktami pełnowartościowymi spełniającymi normy PN-C-94300-7 z 1997 roku, i nie są starsze niż 36 miesięcy od daty produkcji. Są one objęte są gwarancją firmy Michelin.


Zobacz także

(There are 16 other products in the same category)