200/50-10 Marcher PNSH01 1900 KG / 2290 KG Pełna

200/50-10 Marcher PNSH01 1900 KG / 2290 KG Pełna

Cena: 440,00 zł Marcher
Brutto
Ilość

z 4 sztuk dostępnych

 Przelicz koszty dostawy
Dostawa:
30,00 zł
do Polska przez Kurier - Pobranie
Przewidywany czas dostawy: 2 dni
I-26-04-00-0499M

Rozmiar
200/50-10
Czas wysyłki
24h - zamówienia złożone do godz. 14
Model
PNSH01
Prędkość
A2 (10 km/h)
Felga
6.5
Typ
Przemysłowe
Szerokość
200
Profil
50
Średnica
10
Wysokość katalogowa
458 mm
Nośność
1900 KG / 2290 KG
Konstrukcja
Pełna
Rok produkcji
Nie starsze niż 36 miesięcy
Pochodzenie marki
Chiny
Klasa opony
Ekonomiczna (Budżetowa)
Szerokość katalogowa
198 mm
Waga
24.6 KG
avrWeight
38 KG

Specyficzne kody

Do tej pory nikt nie ocenił produktu

OPOLTRANS

Opony superelastyczne SIT, QUICK: Innowacyjne Rozwiązania w Montażu

Opona typu "snap-in" (SIT), znana także jako QUICK, to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia szybki i łatwy montaż opony na felgę wózka widłowego. Dzięki temu nie trzeba przeprowadzać skomplikowanych procesów demontażu, co pozwala zaoszczędzić czas i środki finansowe. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które znacząco ułatwia użytkownikom wymianę opon w codziennej pracy.

Opony SIT (zwane także quick lub lock) stały się kluczowym osiągnięciem w branży opon superelastycznych, znacząco usprawniając procesy związane z ich montażem.Przewaga Opon Superelastycznych

Opony superelastyczne są dostępne w dwóch głównych wersjach:


  • Wersja SIT, QUICK: Ta wersja została stworzona z myślą o szybkim montażu. Opony te można zamontować na tych samych felgach, co opony pneumatyczne. Proces ich montażu wymaga jednak specjalistycznych pras hydraulicznych. Montaż może odbywać się zarówno w miejscu pracy wózka widłowego, jak i w dedykowanych serwisach. W przypadku montażu w miejscu pracy, serwisant przywozi mobilną prasę hydrauliczną, co skraca czas przestoju wózka widłowego.

  • Wersja STANDARD: To tradycyjna wersja opon superelastycznych, która wymaga bardziej zaawansowanego procesu montażu w specjalistycznym serwisie opon przemysłowych.

Warto zaznaczyć, że opony w wersji SIT, QUICK montowane są bez pierścieni dociskowych. Jednak ważne jest, że opon superelastycznych w wersji SIT, QUICK nie można zamontować na felgach skręcanych.

Wybierając opony superelastyczne, warto wziąć pod uwagę, że ich wymiana może wymagać specjalistycznego sprzętu. Niezbędne jest posiadanie odpowiednich narzędzi do montażu i demontażu opon, dlatego warto je posiadać, jednak jeśli nie masz dostępu do serwisu opon, warto rozważyć możliwość skorzystania z usług serwisu mobilnego, który dokona wymiany opon na miejscu. Dzięki temu unikniesz długotrwałego przestoju maszyny i zwiększysz swoją efektywność pracy.
Przedstawiamy Państwu opony 200/50-10 Marcher PNSH01 1900 KG / 2290 KG Pełna.

Jest to ogumienie Przemysłowe marki Marcher w rozmiarze 200/50-10, gdzie szerokość wynosi 200, profil wynosi 50 (50% odległości felgi od brzegu opony), natomiast średnica felgi wynosi 10.

Produkt marki Marcher według zaleceń producenta pasuje na felgi 6.5. Jeżeli jednak chciałbyś zastosować opony do montażu niestandardowego, warto skorzystać z naszej porady.

Szerokość katalogowa tej opony wynosi 198 mm. Wysokość produktu to 458 mm. Są to wymiary podane przez producenta, które nie zawsze muszą zgadzać się z wartościami rzeczywistymi. Zależne jest to od klasy opony. Im wyższej klasy jest produkt, tym tolerancja wymiarowa będzie mniejsza. Nie należy też porównywać wymiarów posiadanej opony z nowym produktem. Opona podczas pracy oraz montażu dopasowuje się do felgi zmieniając swoje wymiary.


Obrazek
(A) 198 mm
(B) 458 mm
(C)
(D)
(E)

Oznaczenie wymiarów na grafice:

(A) - Szerokość Opony (SW)
(B) - Średnica Zewnętrzna (OD)
(C) - Promień statyczny opony (SLR)
(D) - Wysokość Przekroju (SH)
(E) - Głębokość bieżnika (TD)

*Wymiary podane w ogłoszeniu są to danymi katalogowymi. Mogą różnić się od rzeczywsitych w zależności od klasy oraz producenta opony (im wyższa klasa tym tolerancja wymiarowa będzie mniejsza a podany rozmiar dokładniejszy).

Kraj pochodzenia marki Marcher to Chiny, chociaż nie zawsze oznacza on miejsce produkcji opony. Wiele marek posiada fabryki w różnych państwach, co nie decyduje o jakości produktu. Jej gwarantem jest marka. W każdej fabryce zachowane muszą zostać te same normy i standardy.

Produkt marki Marcher należy do klasy: Ekonomiczna (Budżetowa).

Opony z klasy ekonomicznej (zwanej inaczej budżetową) cechują się niską ceną. Jakość opon odbiega od produktów z grupy premium, jednak są to sprawdzone i pełnowartościowe produkty które spełnią swoje zadanie lepiej od opon bieżnikowanych.

Opony pełne (zwane też superelastycznymi lub lanymi) wykonane są w całości z kauczuku. Dzieli się je na wersje dwuwarstwowe i trójwarstwowe. Dodatkowe warstwy elastycznej gumy odpowiadają za odporność na przebicia co znacznie wydłuża ich żywotność. Wśród opon pełnych znajdziemy też modele z oplotami stalowymi.

Indeks nośności, czyli maksymalne obciążenie jakie może przenieść produkt poczas jazdy z najwyższą dopuszczalną przędkością to 137 (2300 KG). Indeks prędkości wynosi A2 (10 km/h) .

Opona wyprodukowana została w Nie starsze niż 36 miesięcy roku.

.

Ogumienie prezentowane w ofercie są produktami pełnowartościowymi spełniającymi normy PN-C-94300-7 z 1997 roku, i nie są starsze niż 36 miesięcy od daty produkcji. Są one objęte są gwarancją firmy Marcher.


Zobacz także

(There are 16 other products in the same category)