Opony Rolnicze W Rozmiarze 14.9R38 (380/85R38) - Alleopony24.pl
Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Rolnicze W Rozmiarze 14.9R38 (380/85R38)

Wybór odpowiednich opon do maszyn rolniczych jest rzeczą kluczową. Od nich bowiem zależy sprawny przebieg wielu prac gospodarskich. Ze względu na to, że jest to zakup, który wiąże się ze znaczną inwestycją, dużą rolę odgrywa również trwałość produktu. Im dłużej będą mogły służyć, tym bardziej opłacalny będzie wydatek. Właśnie dlatego warto stawiać na sprawdzone ogumienie, pochodzące od znanych producentów.

W naszej ofercie znajdują się produkty, które świetnie sprawdzają się podczas zróżnicowanych prac, takich jak np. orka czy transport plonów. Charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz nośnością. Ponadto, wywierają stosunkowo niewielki nacisk na powierzchnię gruntu, dzięki czemu w mniejszym stopniu go ugniatają. Wpływają na komfort jazdy zarówno po ulicach, jak i drogach polnych. Dzięki dobrze dobranemu ogumieniu, szybkość pracy wzrasta, co przekłada się na jej większą opłacalność.

W asortymencie posiadamy produkty pochodzące od znanej i cieszącej się dobrą opinią firmy Petlas. Jej opony wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Przeznaczenie:

Rolnicze: do osi napędowych ciągników.