Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Rolnicze i Leśne W Rozmiarze 710/45-26.5

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Opony w rozmiarze 710/45-26.5 przeznaczone są zarówno do użytku leśnego, jednak możemy je stosować także do prac rolniczych wymagających wytrzymałego ogómienia.

Oznaczenie 710/45-26.5 należy czytać w następujący sposób: Pierwsza wartość (w tym przypadku wynosi ona 710), oznacza szerokość opony. Nie jest to jednak wartość dokładna, ponieważ może minimalnie różnić się między produktami różnych producentów. Im klasa opony jest wyższa, tym rozmiar ten będzie bardziej zbliżony do wybitego na oponie. Najczęściej tolerancja wymiarowa wacha się od 0.2% do 0.5%. Jest to wielkość podana w milimetrach. W zapisie calowym wartość ta wynosi ok. 28 cali. Kolejnym wymiarem w zapisie rozmiaru opony jest profil (który w tym przypadku wynosi 45%). Wartość ta określa stosunek szerokości śladu opony do jej wysokości jej ścianki bocznej. Oznacza to, że profil opony w rozmiarze 710/45-26.5 wynosi 319.5 mm (45% z 710 mm). Ostatni wymiar to średnica otworu opony. Możemy z niego wyczytać, na jakiej feldze dany produkt możemy zamontować. W przypadku rozmiaru 710/45-26.5 wartość ta wynosi 26.5 i wyrażona jest w calach.

Produkty dostępne w tej kategorii należą do grupy opon diagonalnych charakteryzujących się lepszą stabilnością pojazdu, dobrymi właściwościami samoczyszczącymi i odpornością na uszkodzenia boczne. O konstrukcji radialnej informuje nas znak „-” występujący w rozmiarze przed wymiarem średnicy. Zarówno w przypadku opon rolniczych, jak i leśnych zamiennikiem radialnym tego rozmiaru jest opona w rozmiarze 710/50R26.5.

Jeżeli nadal masz problem z dobraniem alternatywnego rozmiaru do swojego pojazdu, skorzystaj z naszego kalkulatora zamienników, gdzie w prosty sposób znajdziesz wszystkie dostępne odpowiedniki. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 444 575. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni rozmiar.

Przeznaczenie:

Leśne: do harvesterów, forwarderów i przyczep leśnych.