Opony Rolnicze W Rozmiarze 16X6.50-8 - Alleopony24.pl

Opony Rolnicze W Rozmiarze 16X6.50-8

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Przeznaczenie:

Do kosiarek samojezdnych i melexów.

Utrzymanie wielkopowierzchniowych ogrodów oraz innych terenów zielonych wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu, który ułatwi przeprowadzanie prac pielęgnacyjno-porządkowych i jednocześnie nie zniszczy trawnika. Proponowane przez nas opony w rozmiarze 16X6.50-8, przeznaczone do użytku przede wszystkim w kosiarkach samojezdnych oraz melexach, dzięki odpowiedniej konstrukcji doskonale spełniają swoją funkcję.

Ogumienie dostępne w naszym sklepie to modele letnie, a także szeroki wybór rozwiązań wielosezonowych, które pozwolą wykorzystać maszyny także przy odśnieżaniu lub innych pracach porządkowych, wykonywanych zimą.

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny

Szukając opon w rozmiarze 16X6.50-8 odpowiednich dla swojej maszyny, możesz wybierać zarówno spośród ogumienia klasy premium, jak również modeli ze średniej półki cenowej czy też w wersji ekonomicznej. Bez względu jednak na cenę wybranego przez Ciebie produktu, możesz mieć pewność, że otrzymasz bardzo wytrzymałe ogumienie, zwiększające komfort jazdy po zróżnicowanym terenie.

Wśród proponowanych przez nas rozwiązań, znajdziesz produkty marki Trelleborg, Galaxy, Speedways, Kenda, Duro, Deli, a także polskiej firmy – Kabat. Oferujemy jednocześnie nie tylko pojedyncze sztuki, lecz także komplety dwóch opon w rozmiarze 16X6.50-8, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Do prac ogrodniczych i nie tylko

W naszej ofercie dostępne jest sprawdzone ogumienie diagonalne o konstrukcji dętkowej oraz bezdętkowej. Wśród sprzedawanych przez nas modeli znajdziesz także opony w rozmiarze 16X6.50-8 na oś napędową, z płytką rzeźbą bieżnika.

Wszystkie rodzaje ogumienia dostępne w tej kategorii zagwarantują Ci jednak bardzo dobrą przyczepność do podłoża, także podczas poruszania się po nierównym terenie. Ich specjalna konstrukcja zapewnia ponadto optymalne właściwości samoczyszczące, a także chroni trawnik przed nadmiernym ugniataniem. Poza tym odpowiednia szerokość opon w rozmiarze 16X6.50-8 dba o stabilność pojazdu oraz właściwą siłę uciągu przy pracy z dodatkowym osprzętem.