Opony Rolnicze W Rozmiarze 480/45-17 - Alleopony24.pl
Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Rolnicze W Rozmiarze 480/45-17

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Opony w rozmiarze 480/45-17 przeznaczone są do maszyn i pojazdów rolniczych.

Oznaczenie 480/45-17 należy czytać w następujący sposób: Pierwsza wartość (w tym przypadku wynosi ona 480), oznacza szerokość opony. Nie jest to jednak wartość dokładna, ponieważ może minimalnie różnić się między produktami różnych producentów. Im klasa opony jest wyższa, tym rozmiar ten będzie bardziej zbliżony do wybitego na oponie. Najczęściej tolerancja wymiarowa wacha się od 0.2% do 0.5%. Jest to wielkość podana w milimetrach. W zapisie calowym wartość ta wynosi ok. 18.9 cali. Kolejnym wymiarem w zapisie rozmiaru opony jest profil (który w tym przypadku wynosi 45%). Wartość ta określa stosunek szerokości śladu opony do jej wysokości jej ścianki bocznej. Oznacza to, że profil opony w rozmiarze 480/45-17 wynosi 216 mm (45% z 480 mm). Ostatni wymiar to średnica otworu opony. Możemy z niego wyczytać, na jakiej feldze dany produkt możemy zamontować. W przypadku rozmiaru 480/45-17 wartość ta wynosi 17 i wyrażona jest w calach.

Produkty dostępne w tej kategorii należą do grupy opon diagonalnych charakteryzujących się lepszą stabilnością pojazdu, dobrymi właściwościami samoczyszczącymi i odpornością na uszkodzenia boczne. O konstrukcji radialnej informuje nas znak „-” występujący w rozmiarze przed wymiarem średnicy.

Ogumienie ma też swój zapis w calach i jest to produkt w rozmiarze 19.0/45-17.

Jeżeli nadal masz problem z dobraniem alternatywnego rozmiaru do swojego pojazdu, skorzystaj z naszego kalkulatora zamienników, gdzie w prosty sposób znajdziesz wszystkie dostępne odpowiedniki. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 444 575. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni rozmiar.

Przeznaczenie:

Rolnicze: do osi transportowych przyczep, do ładowarek rolniczych, do ładowarek teleskopowych.